Soukromým zážitkovým vlakem za bílými tygry

Volný čas, Pro děti
"Zveme vás na jízdu naším soukromým vlakem do liberecké ZOO. Jako jediná zoologická zahrada v ČR se totiž může pochlubit bílým tygrem indickým. V ZOO se můžeme setkat s mnoha dalšími zajímavými zvířaty, z nichž je více než 500 zařazeno do různých evropských záchovných programů." Z Kladna a Prahy se do Liberce vypravíme soukromým komfortně vybaveným vlakem. Po celou dobu jízdy si budete moci zakoupit nealkoholické i alkoholické nápoje ve vlakovém baru a občerstvení vám bude nabídnuto formou rautu. Jelikož nám záleží na tom, aby pro vás byla cesta naším vlakem pohodlná, slouží jízdenka vlakem zároveň i jako místenka.
V Liberci přestoupíme do tramvaje, která bude vypravena jen pro naši skupinu a ta nás odveze až k liberecké ZOO. Zde nás čeká komentovaná prohlídka. Jedná se o nejstarší ZOO v naší republice, má dlouholetou tradici a mnoho chovatelských zkušeností a úspěchů.
Proto se zde můžete setkat se zvířaty, která v jiných ZOO nemáte možnost spatřit  - bílá forma tygra indického, takin čínský, nahur modrý a další.
Po prohlídce ZOO nás naše tramvaj odveze zpět na nádraží, kde na nás bude již čekat náš speciální vlak. Jako tradičně cestou zpět proběhne v jednom z našich vozů diskotéka. Cena zahrnuje: cestu soukromým vlakem (jízdenku s místenkou), cestu tramvají z nádraží do ZOO a zpět, vstupné do ZOO s komentovanou prohlídkou, raut ve vlaku. Více o sníženém vstupném naleznete na našich www stránkách.
Kontakty

www.kdskladno.cz

Termíny