OSLAVTE KONEC ŠKOLNÍHO ROKU V NÁKUPNÍM CENTRU OAZA KLADNO

Pro děti

Poslední školní den by se měl náležitě oslavit a proto připravilo nákupní centrum OAZA Kladno zábavný program s velkou dávkou adrenalinu. Začíná se v pátek 28. června 2013 od 11 hodin. Kromě tance, originálních soutěží a odměn za vysvědčení je do programu zařazena také exhibice biketrialu trojnásobného mistra světa a reprezentanta ČR Martina Šimůnka.    

Pro malé děti, školáky i teenagery, kteří budou chtít prožít poslední školní den v nákupním centru OAZA Kladno a přivítat prázdniny, jsou připraveny zajímavé soutěže pro jednotlivce i dvojice jako např. talířkovaná s balónkem, vodní měření, rozpoznávání ovoce a zeleniny pomocí chuťových buněk, banánová párty a další. Za aktivní účasti světové špičky v biketrialu Martina Šimůnka proběhne soutěž na jednokolce nebo na kolech. Na návštěvníky nákupního centra OAZA Kladno čeká také letní tanec OPA OPA, který díky svým letním rytmům jistě roztančí celou OAZU.  

„Pro školáky s hezkým vysvědčením máme připravenou zmrzlinu zdarma, navíc se budou zapisovat do výdejní listiny, ze které se na konci akce vylosuje jeden výherce, který získá celoroční vstupenku do ZOO v Ústí nad Labem. Další dvě roční vstupenky rozdáme během dne v průběhu soutěže,“ říká Jaroslav Lindner, marketingový ředitel nákupního centra OAZA Kladno.  

www.oazakladno.cz

Termíny