Letní škola focení aneb fotí celá rodina

Kurzy, vzdělání, konference

Letní škola focení aneb fotí celá rodina

 

Baví vás fotografování a chtěli byste se dozvědět víc? Pak jsme pro Vás připravili fotografický kurz přímo na horách, který je vhodný pro začátečníky ve věku 15 až 99 let. Fotit může celá rodina! Společně si užijete krásné Krkonoše a připravili jsme lákavý program.

Letní škola focení se koná přímo na hřebenech Krkonoš v Lysečinské boudě. Je to klasická horská dřevěná chata ve výšce 1.000 m a nachází se v chráněné oblasti KRNAPu. Ubytování je možné si objednat se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Chata má vlastní chov ovcí, koz a děti se mohou povozit i na poníkovi.

Průběh letní školy focení

Kurz focení se koná od čtvrtka 8. srpna. do neděle 11. srpna. 2013.

Ve čtvrtek se sejdeme na horách (doprava vlastní), seznámíme se a řekneme si program příštích dní. Pak se bude střídat teorie a focení podle počasí, nálady a vašich vlastních potřeb. Fotky si každý den budeme ukazovat na velké obrazovce a povídat si o nich.

Časově program uzpůsobíme tak, aby všem vyhovoval a stíhali jsme tempo každého člena. Individuální přístup je samozřejmostí.

Na sobotu je naplánovaný rozlučkový večer s grilováním selete a hudbou.

V neděli individuální odjezd domů. Odvezete si nejen spoustu krásných zážitků, fotek, ale i základních znalostí o kompozici, technice a fotografii jako oboru.


Cena ubytování, dospělý: 270 Kč/os/noc se snídaní (ostatní jídlo lze domluvit)

Cena ubytování, děti (3-10 let): 243 Kč/dítě/noc se snídaní

Ceny kurzu:

dospělí: 890 Kč

děti (15-18 let) 590 Kč

akce dospělý + dítě (15-18 let) 1.100 Kč

Celá akce je pojatá jako odpočinkový prodloužený víkend, kde se začátečníci, pro který je kurz určen, naučí základy focení, kompozice, práce se clonou na časem a řekneme si něco i o tom, jak vlastně fotografie vznikla a další zajímavé věci. Mluvit můžeme i o analogové černobílé fotografii.

Přihlášky a další informace na e-mailu: art.ep.foto@gmail.com

Více o ubytování najdete na webu Lysečinské boudy.

Lektorka Petra Škarková je vystudovaná fotografka s praxí. Pracuje jako fotograf, redaktor a produkční.

Termíny