Horký písek, léto a pořádná zábava na BEACHVOLEJBALe TEATRO CUP 2013

Sport

Na konci června se odehraje první repríza turnaje divadel v beachvolejbale, jehož tradice byla započata v loňském roce slavnou premiérou. Událost měla mezi pražskou divadelní společností velký úspěch, a proto nikdo nepochyboval o uspořádání 2. ročníku, který proběhne v pondělí 24. června od 10 hodin v pražském Beachklubu Ládví. Aby bylo o co hrát, partnerem celé akce se stala sportovní obchodní galerie SPORTMALL.CZ, která se postará o věcné ceny pro vítěze.

Klání na horkém písku se letos zúčastní nejen ta divadla, která probudila svého sportovního ducha již minulý rok (Divadlo v Dlouhé, Divadlo Na zábradlí, Studio Ypsilon, Divadlo Lampion Kladno), ale také řada dalších (Městská divadla pražská, Švandovo divadlo, Divadlo Komedie nebo A Studio Rubín). Mezi hráči uvidíme jak známé herecké osobnosti (např. Michala Dlouhého, Martina Dejdara ad.), ale i borce a mrštné dámy z divadelní administrativy či technického zázemí. Loňským vítězem se stal tým Divadla Lampion, tak uvidíme, zda se najde silnější vyzyvatel nebo zda kladenští obhájí prestižní titul vítěze Beachvolejbal Teatro Cup.

Jelikož divadelníky bude také potřeba za jejich obětavé výkony odměnit, přichystal si pro ně SPORTMALL.CZ několik pěkných věcných cen, jak jinak než sportovního rázu. 

Zveme všechny fanoušky z řad veřejnosti kulturní i sportovní na skvělý horký den v příjemném prostředí Beachklubu Ládví. Můžete přijít i s psími miláčky či s dětmi a nechoďte s prázdnou! Vítáme transparenty či bojovné pokřiky! Akce má i zřízený profil na facebooku, neváhejte se přidat a sledovat aktuální informace z příprav či samotného programu turnaje.

 

http://www.beachklubladvi.cz/

https://www.facebook.com/events/321758997958390/?fref=ts

 

Termíny