Lenka Filipová uvede speciální benefiční koncert pro Děčín

Hudba

Lenka Filipová musela kvůli povodním přesunout termín koncertu v Děčíně v rámci Fine Line Concertino tour 2013, které odstartovala letos na jaře. Děčínský koncert byl původně plánován na 3. 6. 2013. Pořadatelé oznamují termín nového koncertu, který se uskuteční 14. 7. 2013 od 19.00 hod. v evangelickém kostele v Děčíně.

Vzhledem ke škodám, které v Děčíně povodně napáchaly, se Lenka Filipová rozhodla pojmout tento koncert jako benefiční a výtěžek ze vstupného darovat radnici statutárního města Děčín k nápravě škod po povodních. „Na koncert v Děčíně jsem se velmi těšila, i proto, že byl jedním z posledních z první části mého Fine Line Concertino tour 2013. Sledovala jsem aktuální povodňové zpravodajství a téměř do poslední chvíle jsme doufali, že koncert odehrajeme.“, uvedla Lenka Filipová. Tomáš Cafourek, tiskový mluvčí agentury D.A.N. production, s.r.o., která turné pořádá ji doplnil: „Po konzultaci s radnicí statutárního města Děčín jsme se rozhodli koncert přesunout na pozdější, červencový termín, protože tamní situace opravdu nebyla příliš příznivá pro uspořádání koncertu, okamžitě jsme začali hledat nový termín.“

Vstupenky na koncert jsou v prodeji v síti Ticketstream a také v informačním centru v Děčíně. „Vstupenky zakoupené na původní červnový termín zůstávají v platnosti i na koncert 14. 7. 2013.“, uzavírá Tomáš Cafourek. Záštitu nad koncertem převzal primátor statutárního města Děčín, František Pelant. Záštitu nad Fine Line Concertino 2013 tour převzal hrabě Děpold Czernin. Fine Line Concertino tour 2013 probíhalo již od 10. dubna po prakticky celé České republice a u návštěvníků koncertů slavilo velký úspěch, díky kterému budou další koncerty následovat ještě na podzim tohoto roku.

Další informací najdete na www.dan-production.cz a na www.lenkafilipova.cz

 

Účinkují

Lenka Filipová

Termíny