PŘIJĎTE SI DO GALERIE HARFA VYZKOUŠET STŘELBU NA BASKETBALOVÝ KOŠ

Volný čas, Sport

Sobota 15. a 22. června 2013 bude Galerie Harfa patřit basketbalu, konkrétně jedné z nejdůležitějších disciplín tohoto sportu, střelbě na koš. Uskuteční se zde basketbalové odpoledne, na kterém si budou moci basketbalisti laici i mírně pokročilí zahrát mj. s hráči České basketbalové reprezentace U19 (muži do 19 let).  Začíná se vždy ve 13 hodin.

Basketbalové odpoledne je určeno široké veřejnosti bez ohledu na věk, pohlaví či kondici. Program zahájí střelecké soutěže jednotlivců a zahrne tři basketbalové disciplíny, králové střelců, multipoziční časovanou střelbu a vypadávačku.

Pokud chcete vědět, jak se hraje basketbalový tenis nebo co znamená 3 na 2, počkejte na místě do 15. hodiny, kdy proběhnou střelecké soutěže v týmech. Do týmových soutěží se zapojí i někteří hráči reprezentace.

„Odpoledne s basketbalem se koná u příležitosti blížícího se Mistrovství světa U19. Zájemci o historii českého a československého basketbalu si v Galerii Harfa mohou až do 7. července prohlédnout výstavu mapující stěžejní milníky v historii tohoto sportu,“ dodává Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz

Termíny