Creative on the boat!

Hudba

★SMOKING & SPECIAL GROWER PRES. CREATIVE ON THE BOAT! 27.6. 2013 NA LODI BASTEI!★

Již teď vás můžeme informovat, že další event Creative on the Boat vyplouvá poslední červnový čtvrtek 27.6. a že to bude mejdan jak se patří, o tom žádná!

►Předprodej vstupenek:

Máme pro vás několik tipů, jakým způsobem si na tento event můžete pořídit vaší vstupenku v předprodejní ceně 250,- Kč.

První z nich je rezervace prostřednictvím mailu na:
magdova@seznam.cz a nebo subgate@tousterproduction.cz
Pro další rezervace můžete volat tel. 777 157 257

Dále si můžete lístky objednávat přímo na facebookovské událostihttps://www.facebook.com/events/416677821745817/
a nebo formou zprávy v rámci profilu Creative party - https://www.facebook.com/creativeczech?ref=hl
Lístky budou k dostání také v klubu Chapeau rouge – Jakubská 2, Praha 1.

Kompletní informace o eventu naleznete na www.chapeaurouge.cz a na facebookovské události https://www.facebook.com/events/416677821745817/

Partnery akce je firma Smoking & Special Grower!


SMOKING & SPECIAL GROWER PRES. CREATIVE ON THE BOAT! 27.6. 2013 NA LODI BASTEI!

Již teď vás můžeme informovat, že další event Creative on the Boat vyplouvá poslední červnový čtvrtek 27.6. a že to bude mejdan jak se patří, o tom žádná!

Headlinera vám v tuto chvíli neprozradíme, ale můžete si být jisti, že bude opravdu o co stát! Na hlavním pódiu se mimo speciální hosta představí slovenský Slavoc a domácí esa Orbith, Enrico, Subgate, Nkyp, Marty Fish, Schwing, Wilda, Tokátko, Taada a Cayman.

O zábavu na druhém pódiu se bude starat sestava Hory Doly, Tibiza, O.jeybee, Finidi, Adlet, Kifli, Mark Evil, Peter Costa, JB a zbylí vystupující budou zveřejněni.

Pokud se chystáte společně s Creative crew na další rozjetou a roztančenou plavbu po řece Vltavě, sledujte facebook, kde vás budeme informovat o tom, kde koupit lístky v předprodeji.

OFICIÁLNÍ AFTERPARTY PROBĚHNE V KLUBU CHAPEAU ROUGE - JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1





Účinkují

Dj's:
►MAIN STAGE:
MICHAL BREETH (SK)
SLAVOC (SK)
ORBITH
ENRICO
SUBGATE
NKYP
MARTY FISH
SCHWING
TOKATKO
TAADA
CAYMAN

►2ND STAGE:
Hory_Doly
Rob Smile
Tibiza
O.jeybee
Adlet
Finidi
Kifli
Mark Evil
Peter Costa
JB





Termíny