Lezecký kemp Höllental

Sport, Kurzy, vzdělání, konference

Kurz je vhodný pro MÍRNĚ pokročilé lezce/lezkyně ( avšak není podmínkou )
Lezecká oblast Höllental, lépe řečeno Rax a Schneeberg se nachází 70km jihozápadně od Vídně. Zdvihají se zde kolmé skalní stěny, které dosahují několikaset metrových výšek. Je zde převážně horský charakter lezení, avšak cesty jsou dobře zajištěny a tak jsou vhodné i pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet vícedélkové lezení ve větších stěnách. Nemusíte se však bát, tempo, obtížnost i délku výstupu přizpůsobíme opravdu každému. Leze se po krásném, bílém, pevném vápenci v údolí Höllental, kterým protéká dravá řeka Schwarza.

Nedaleko všech skalních stěn, v campu Kaiserbrunn. Ubytování je ve stanech ( pokud nemáte stan, rádi vám ho zapůjčíme ). V campu je sociální zařízení a možnost nabrání vody. V blízkosti je restaurace Weichtal Haus, kde je možné se dobře najíst i napít.

Zajistíme lehkou večeři v podobě těstovin, salátů, atd., drobné občerstvení ( pečivo, sýry, salámy, zeleninu a určitě i něco dobrého na zub ), Svijanské pivo a nealko pití. Zbylé jídlo si musí vzít každý, dle vlastního uvážení.

V ceně kurzu je zahrnuta doprava pohodlnými auty pro váš maximální komfort, ubytování, stravování, zapůjčení lezeckého vybavení a instruktor, který se o vás bude starat po celou dobu kempu.

Místo odjezdu : Liberec, Praha, Brno

Termíny