GALERIE HARFA PŘIVÍTÁ V SOBOTU HVĚZDY ZUMBY A FITNESS

Volný čas, Sport

Tuto sobotu 8. června 2013 od 17 hodin se v Galerii Harfa bude konat Reebok Wellness Marathon AFTERPARTY, na kterou dorazí hvězdy Zumby, fitness a tance. AFTERPARTY provede Petr Vojnar. Vstupné je zdarma. 

Na AFTERPARTY se hvězdy přesunou z nedaleké O2 areny, hned po skončení Reebok Wellness Marathonu, což je největší aerobic-fitness-dance akce ve střední Evropě.  

V 17 hodin se uskuteční autogramiáda a společné fotografování s fanoušky. Těšit se můžete na Ginu Grant - královnu Zumby, která se podílela na přípravě speciálního programu pro děti Zumbatomic a také na Vivecu Jensen, zakladatelku stylu zvaného piloxing.  

Na AFTERPARTY vystoupí také špičkoví tanečníci jako je Venezuelan Alejandro Angulo, Czech & European Beto Team a Kubánec Elier Ramos. Diváci se budou moci seznámit s tanci z různých koutů světa, a to prostřednictvím slovenských Latiniko, kteří předvedou latinsko-americké tance, Portugalec Vitor Mendes ukáže afro house dance a skupina Fire Dance představí západoafrické tance. A pomyslnou třešničkou na dortu bude vystoupení dětské Zumby. 

www.galerieharfa.cz

Termíny