Základy elevator pitch

Kurzy, vzdělání, konference

Pokud chcete, aby vás ostatní poslouchali a pochopili vaše plány a projekty, představte jim je rychle a výstižně. Svým novým obchodním partnerům, kamarádům u piva či tetičce z Ameriky.

Elevator pitch je technika dvouminutového představení vaší myšlenky či projektu. Hojně se využívá v prodeji a start-up podnikání, ovšem hodí se každému, kdo potřebuje, aby mu lidé rychle porozuměli.

Položte základy svému vlastnímu elevator pitchi. Naučíte se, jak představit svou myšlenku jasně, stručně a nezapomenutelně.

 

Během čtyř hodin se zaměříme na dva pilíře dobrého elevator pitch, kterými jsou:

 

Struktura

  • jak být přesvědčivý
  • jak jasně sdělit svou myšlenku

Kreativita

  • jak zaujmout
  • jak zosobnit svou prezentaci

Pro koho je kurz určen?

Start-up prezentátoři, obchodníci, networkeři, podnikatelé na volné noze, fundraiseři, inovátoři.

Metodika kurzů Court of Moravia

Hra

Motivujeme hrou a aktivizačními metodami z herecké branže. Zapojujeme herní techniky do aktivního tréninku měkkých dovedností a připravujeme kurzy, aby pro vás byly zábavné. To však neznamená, že jsou snadné a nejde o poctivý zápřah.

Praxe

Školíme prakticky: 20 % teorie a 80 % její aplikace, zkoušení, hledání, experimentování, nacvičování a reflektování. Kurz je více podobný tréninku než klasickému semináři. Vše si okamžitě vyzkoušíte.

Přihláška na kurz

Nalezněte pevné základy pro svůj Elevator Pitch a začněte s šířením svých smělých nápadů. Přihlaste se ještě dnes http://v-roli.cz/aktualni/zaklady-elevator-pitch/

Budu se na vás těšit.

MgA. Eva Herzogová, lektorka kurzu

Termíny