http://v-roli.cz/aktualni/naslapane-prezentace/

Kurzy, vzdělání, konference

Prezentujete? Zvládáte hravě strukturu své prezentace, umíte pracovat s hlasem i gesty, ale chcete se odlišit originálním a svěžím pojetím?

 

Jak řekl W. N. Birkett: „Nevadí mi, když se lidé při mém projevu dívají na hodinky. Ale moc mi vadí, když jimi třepou, aby se ujistili, zda ještě jdou.“

 

Zahajte s námi intenzivní boj proti papírovým poučkám, oživte svůj prezentační styl a nechte své posluchače zapomenout, že vůbec nějaké hodinky mají.

Během čtyř hodin se zaměříme na zkoušení nových přístupů prezentace myšlenky a nakopneme váš tvůrčí proces.

Pilíře kurzu

  • jak kreativně předat myšlenku
  • jak vypíchnout smysl prezentace
  • jak pracovat s vizualizací
  • jak používat různé vizualizační pomůcky
  • jak dodat prezentaci váš osobitý punc

Pro koho je kurz určen?

Start-up prezentátoři, obchodníci (i korporátní ;), produkťáci, podnikatelé na volné noze, doktorandi (i další akademičtí pracovníci), fundraiseři, inovátoři.

Metodika kurzů Court of Moravia

Hra

Motivujeme hrou a aktivizačními metodami z herecké branže. Zapojujeme herní techniky do aktivního tréninku měkkých dovedností a připravujeme kurzy, aby pro vás byly zábavné. To však neznamená, že jsou snadné a nejde o poctivý zápřah.

Praxe

Školíme prakticky: 20 % teorie a 80 % její aplikace, zkoušení, hledání, experimentování, nacvičování a reflektování. Kurz je více podobný tréninku než klasickému semináři. Vše si okamžitě vyzkoušíte.

Přihláška na kurz

Obohaťte svou prezentaci o kreativní nápady, které vás jasně odliší od čtenářů paperbackových příruček a posluchačů internetových rychlokurzů. Přihlaste se ještě dnes http://v-roli.cz/aktualni/naslapane-prezentace/

Budu se na vás těšit.

BcA. Kateřina Horáčková, lektorka kurzu

Termíny