X. ročník festivalu Šternberský kopec 2013

Hudba

S ohledem na skutečnost, že skupina Chinaski zrušila účast na letošním X. ročníku festivalu Šternberský kopec 2013, rozhodli jsme se upravit ceny vstupného.                 S platností od 24.5.2013 bude cena vstupného v předprodeji 390,- Kč a na místě      490,- Kč.

 

Upozorňujeme ty, kteří si již vstupenku v hodnotě 490,- Kč zakoupili, že rozdíl       100,- Kč jim bude po předložení této vstupenky (490,- Kč) vyplacen na pokladně v den konání festivalu.

 

Vstupenku v hodnotě 390,- Kč si můžete zakoupit v Olomouci a to v sídle agentury ARKS Plus, s. r. o., v Informačním centru na Horním náměstí nebo v ČD centru       na ulici Jeremenkova. Dalšími předprodeji jsou Městská informační centra                 ve Šternberku, v Uničově nebo i v Moravském Berouně. V Litovli vstupenku zakoupíte v CK Bavi na Nám. Přemysla Otakara. Online si můžete vstupenku objednat a následně zakoupit na www.ticketstream, www.ticketpro                               a na www.sternberskykopec.com. Na stránkách www.sternberskykopec.com nebo na Facebookovém profilu festivalu můžete nahlédnout do historie festivalu a podívat se, kteří interpreti už na Šternberském kopci v loňských ročnících vystupovali nebo sledovat aktuality ohledně letošního ročníku.

 

Akci zaštituje projekt Šternberské kulturní léto pod hvězdami. Pořadatelem festivalu      je agentura ARKS Plus, s. r. o. ve spolupráci s Městem Šternberkem, Olomouckým krajem, Státním hradem Šternberk, Národním památkovým ústavem Kroměříž          a partnery.

Účinkují

Boney M (UK), Kiss forever band (HU), Iné kafe (SK), Legendy se vrací, Anna K, Blue Effect, Slalmandra, Doga, Francis´Drake a Kámen

Termíny