VINFEST BRNO 2013

Volný čas
30 VINAŘSTVÍ V BRNĚ NA VINFEST 2013 Přijďte a ochutnejte, na prestižní vinařské akci VINFEST BRNO, umění z rukou profesionálních vinařů.

Po úspěšném prvním ročníku VINFEST BRNO Vám letos opět představíme 30 vybraných vinařství z jihomoravského kraje, která budou prezentovat svá nejlepší vína, služby i ostatní produkty pod jednou střechou. Na festivalu VINFEST BRNO máte jedinečnou možnost kontaktu přímo s výrobci vín, kteří Vás velice rádi seznámí se svojí produkcí i službami.

Cílem festivalu je představení známých, méně známých, nových nebo začínajících vinařských společností z České republiky.

Druhým cílem je zajištění kvalitních služeb a podmínek pro prezentaci vinařství, jejich vlastních produktů, služeb a akcí. Každý návštěvník festivalu si vytvoří vlastní představu o prezentovaném vinařství nejen podle několika vzorků vín, ale na základě bližšího poznání výrobce.(1000 lidí – 1000 chutí)

 Představením jednotlivých vinařských společností, včetně jejich služeb, si slibujeme i podporu turistického ruchu v místech jejich působení. Našim přáním do budoucna, je zvyšování úrovně festivalu, rozšiřováním účasti vystavovatelů i výrobců doplňkového sortimentu a doprovodných akcí tak, abychom se stali součástí vinařského kulturního programu města Brna.

Další dokumenty k akci

  
Kontakty

www.vinfest.cz

Termíny