GALERIE HARFA VE ZNAMENÍ EXTRÉMNÍCH SPORTŮ

Sport

Příští týden od 27. května do 2. června 2013 se na střeše Galerie Harfa představí extrémní sporty. Od pondělí do pátku bude pro širokou veřejnost připraven Freestyle park a o víkendu exhibice VSA Xtreme teamu, workshopy a soutěže. Vstup na akci je zdarma.

Řada lidí má z extrémních sportů velké obavy, ale to se může již brzy změnit díky návštěvě Freestyle parku v Galerii Harfa, který bude široké veřejnosti otevřen od pondělí 27. května do pátku 31. května, vždy od 13 do 18 hodin. Pokud náhodou nevíte, co je Freestyle BMX, Skateboard, In-line a Freestyle Scooter, můžete si to zde pod vedením profesionálů na speciálních mobilních překážkách osobně vyzkoušet. A kromě sportovního pohodlného oblečení a chuti něco nového se naučit k tomu nepotřebujete vůbec nic, protože půjčovna sportovních pomůcek a školený personál jsou zcela zdarma.

Vyvrcholením akce bude první červnový víkend, kdy se od 10 do 19 hodin ukáže to nejlepší, co mohou extrémní sporty nabídnout. V průběhu soboty a neděle 1. a 2. června 2013 se budou konat workshopy pro širokou veřejnost, škola ježdění určená pro úplné začátečníky a děti a výuka základních triků. „Diváci se mohou těšit také na dechberoucí exhibici VSA Xtreme teamu a na soutěže o atraktivní ceny,“ dodává Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz

Termíny