GALERIE HARFA PŘIPRAVILA NA LÉTO RYBÍ HODY

Volný čas

Máte-li v oblibě ryby všeho druhu, vypravte se do Galerie Harfa. Na střeše tohoto obchodního centra se budou konat každou poslední sobotu v měsíci až do srpna Rybí hody, na kterých bude možné čerstvé ryby zakoupit, ochutnat rybí pochoutky a přiučit se od odborníků, jak ryby nejlépe zpracovat. V letním počasí přijde jistě vhod i dobré pivo v podobě 4 točených pivních speciálů a velký výběr speciálního lahvového piva. Příjemnou atmosféru letního grilování navodí hudebním doprovodem kapela Z VRŠKU. První Rybí hody začínají tuto sobotu 25. května 2013 ve 13 hodin.

Kromě čerstvých ryb budou k zakoupení i ryby čerstvě vyuzené. A komu se nebude chtít připravovat ryby doma, může si je vychutnat přímo na místě díky speciálnímu rybímu menu připraveném restaurací Culinary Aroma.

„Na místě budou k dispozici odborníci, kteří příchozím vysvětlí, jak ryby připravit, aby byly co nejchutnější a vynikla jejich jemná chuť. Ryby budou připravovat na grilu, takže se příznivci grilování mohou nechat inspirovat a při nejbližší příležitosti uplatnit získané dovednosti u sebe na zahradě,“ říká Kateřina Nová z Galerie Harfa.

Návštěvníci akce si mohou vychutnat i 4 točené pivní speciály a vybírat z mnoha druhů speciálního lahvového piva. A rozhodně by si neměli nechat ujít pivní tombolu, protože vyhrává každý třetí los.  

www.galerieharfa.cz

Termíny