Mámo, táto, pojďte se hýbat!

Volný čas, Sport, Pro děti, Turistika

Dobrý den všem příznivcům zdravého pohybu,

dovolujeme si Vás, pozvat na zajímavou akci na kladenském Sletišti Mámo, táto, pojďte se hýbat, která probíhá pod záštitou primátora Města Kladna Ing. Dana Jiránka a rady Města Kladna pro rodiny s dětmi.

Akce bude probíhat 1. 6. 2013 ke dni dětí. Rodinné týmy obdrží tzv. rodinné pasy a pokud mají razítka z absolvování alespoň 4 disciplín (z celkových 6ti), jsou zařazeni do slosování.
Disciplínami jsou např.: hod oštěpem, nordic walking, geocaching - najdi si svůj poklad, sokolská všestrannost , překvapení za ZOO Zájezd: hledání ztraceného zvířátka, občerstvení je zajištěno. Na závěr proběhne tombola o hodnotné ceny.

V každém soutěžním týmu by mělo být alespoň 1 dítě do 15-ti let. Ale mohou přijít i jednotlivci a vyzkoušet si některé z disciplín.

Propagací této akce podpoříte dobrou věc. Prosíme o zveřejnění, dle Vašich možností. Bližší informace na www.nordicwalkingtour.cz nebo na tel.: 312 240 285.

 

Místo registrace:  Sletiště Kladno

Prostor startu/cíle:  Sletiště Kladno

Přihlášky:  nejsou nutné, případně pošlete info o účasti na e-mail: wtc@wtc.cz kontaktní tel.: 739 086 447 – R. Douša, 739 584 137 – J. Holeček

Registrace: 1. 6. 2013, od 14.00 v prostorách Sletiště Kladno

Časový harmonogram:

od 14:00 – registrace týmů
15:00 – oficiální zahájení akce

Termíny