GALERIE HARFA BUDE OPĚT ŽÍT ZUMBOU

Volný čas, Sport

8. červen 2013 by si do kalendáře měli zapsat všichni příznivci Zumby, protože v tento den se v O2 areně bude konat další ročník Reebok Wellness Marathonu (RWM). A bohatým programem bude akce pokračovat na Afterparty na střeše Galerie Harfa. Navíc do 24. 5. je možné na stránkách Galerie Harfa vyhrát 2 vstupenky na RWM.  

Reebok Wellness Marathon AFTERPARTY začne v Galerii Harfa v 17 hodin autogramiádou hvězd a společným fotografováním s fanoušky. Těšit se můžete na Ginu Grant - královnu Zumby, která se podílela na přípravě speciálního programu pro děti Zumbatomic a také na Vivecu Jensen, zakladatelku stylu zvaného piloxing. 

Na AFTERPARTY vystoupí také Venezuelan Alejandro Angulo, skvělý instruktor a tanečník, který nadchl Prahu na loňském maratonu, tanečníci z Czech & European Beto Team a uhrančivý Kubánec Elier Ramos. „Kromě Zumby se diváci mohou těšit na tance z různých koutů světa, konkrétně slovenští Latiniko zatančí latinsko-americké tance, Portugalec Vitor Mendes afro house dance a skupina Fire Dance představí západoafrické tance. A velkým zážitkem bude určitě vystoupení dětské Zumby,“ přibližuje další body programu Silvie Soukalová ze společnosti Lighthouse Group.  

Celá AFTERPARTY bude pod taktovkou moderátora Petra Vojnara. Vstup na akci je zdarma.

www.galerieharfa.cz

Termíny