Hobiti na Zábradlí a jiné Ohromné maličkosti

Divadlo, Volný čas, Hudba

Hobiti na Zábradlí a jiné Ohromné maličkosti

 

Dětský den s tajemnou poutí divadlem a loutkovými, činoherními, hudebními, výtvarnými i jinými atrakcemi při 7. ročníku festivalu scénických miniatur, který tentokrát patří dětem!

Program

13.00

Slavnostní zahájení

13.15 – 17.30

Hobitova cesta tam a zase zpátky velká bojová hra plná nástrah a úkolů, s mnoha dobrodružstvími, při kterých se děti-hobiti setkají se zlobry, vrky, pavouky a ostatními umělci z Divadla Na zábradlí. Možná přijde i drak. Nebo dva.

13.15 – 18.15

Maluj si! – výtvarná dílna

Trochu se proskoč! – opičí dráha

Zmaskuj se! – dílna líčení a maskování

Stluč to! – dílna zatloukání a stloukání

Zkus si to! – invalidní vozík nebo slepecká hůl

Odlož si ho! – projekce pro nejmenší

13.25 – 18.15

Malé dobrodruhy i jejich rodiče očekávají na různých místech divadla světoznámí umělci: Jakub Škorpil a Tomáš Kout: ANTONÍN D.S., Daniel Šváb a Pavol Smolárik, Arnošt Goldflam , Alžběty Skálová a Zemanová: NAPOLI , Michaela a Filip Homolovi: Naivní divadlo Liberec, Ctibor TURB A, Vojta Švejda a Jan Kalivoda: WARI OT IDEAL, Petr Nikl. Další překvapení jsou zaručena.

18.15 – 19.00

Konečné vítězství pravdy, lásky a hobitů nad lží, nenávistí a drakem (nebo dvěma) oslavíme společně s jen pro tuto příležitost připravenou koncertní verzí již neexistujícího představení Petra SKOUMALA a pěvecko-muzikantské grupy z DIVADLA V DLOUHÉ „Kdyby prase mělo křídla“.

Termíny