Dny Myslbeku a VIP Shopping

Volný čas

Staňte se VIP zákazníkem Nákupní galerie Myslbek a užívejte slev, které jinde nenajdete.

 

Téma slevy je aktuální především v zimních a letních měsících. Některé obchody nabízí menší slevy v průběhu celého roku. Nákupní galerie Myslbek přichází v době, která je pro slevy netradiční, s akcemi nejen pro své VIP zákazníky, ale i pro širokou veřejnost. Od pátku 31.5 do neděle 2.6 může kdokoliv využít slev v rámci akce Dny Myslbeku. Stanete-li se navíc naším VIP zákazníkem, můžete využít výrazných slev již o den dříve, tedy ve čtvrtek 30.5 v rámci připravovaného večerního VIP Shoppingu.

 

Dny Myslbeku – 31.5. – 2.6.

 

Dny Myslbeku je úplně nová akce, jež je určena všem zákazníkům, kteří přijdou ve dnech 31.5. až 2.6. do nákupní galerie v samotném srdci Prahy. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi nakupují, ale zároveň mají dobrý pocit, když ušetří, vyrazte o tomto prodlouženém víkendu do Nákupní galerie Myslbek, která nabízí atraktivní slevy pro všechny návštěvníky a to ve všech buticích, obchodech.

 

VIP Shopping – 30.5.

 

VIP shopping patří mezi stálé speciální akce pořádané Nákupní galerií Myslbek. Zaměřena je na péči o stálé zákazníky, kterým poskytne možnost také zažít exkluzivní večerní nakupování. Na všechny, kteří se stanou VIP zákazníkem, bude v příjemné atmosféře galerie Myslbek čekat welcome drink, občerstvení a především atraktivní slevy. Staňte se naším VIP zákazníkem a za zvuku ambientní hudby si dopřejte slev už o den dříve.

 

Vše, co je potřeba udělat,  je zaregistrace se na webových stránkách Nákupní galerie Myslbek (www.ngmyslbek.cz). Po vyplnění formuláře obdrží každý e-mailovou pozvánku, která bude 30. května večer sloužit jako vstupenka k večernímu nakupování v Nákupní galerii Myslbek. 

Termíny