S Popelkou na Barrandově

Volný čas, Pro děti

 

S POPELKOU NA BARRANDOVĚ

V neděli 2. června 2013 Vás zveme do areálu filmových ateliérů prožít pohádkový den s Popelkou. Připravili jsme pro vás pestrý program k 40. výročí filmu „Tři oříšky pro Popelku“. Program bude probíhat od 10:00 do 15:00 hod. a těšit se můžete na:

 

-zajímavé a vtipné soutěže pro děti a všechny, které ještě baví pohádky

-vystoupení scénického šermu a divadelní představení

-komentované prohlídky filmových kostýmů

-komentované prohlídky filmových rekvizit

-fotokostymérnu

 

VSTUPNÉ (hlavní program):  

dospělí                                           80 Kč

děti (4-15 let)                               120 Kč

děti do 3 let (včetně)                    zdarma

 

Fotokostymérna – orientační ceny:

oblečení 1 osoby do kostýmu      100 Kč (v ceně je 1 fotografie + rámeček s logem Barrandov Studia)

tisk každé další fotografie              25 Kč

 

REZERVACE VSTUPENEK:

Z důvodu omezené kapacity si vstupenky prosím předem rezervujte e-mailem zaslaným na prohlídky@barrandov.cz . Nezapomeňte uvést počet návštěvníků (dětí a dospělých). Rezervaci Vám zpětné potvrdíme e-mailem.

 

V průběhu dne budou v pravidelných intervalech probíhat také komentované prohlídky filmových kostýmů a rekvizit. Pro jejich návštěvu se můžete rozhodnout přímo na místě, není nutné si je předem rezervovat. Vstupné na každý ze dvou prohlídkových okruhů se hradí zvlášť a to jako příplatek

k základnímu vstupnému na hlavní program.

 

1) Prohlídka filmových kostýmů (1 hod.)

Komentovaná prohlídka kostýmního Fundusu Barrandov Studia, který zahrnuje více než 270 tisíc kostýmů a kostýmních součástí. Uvidíte uniformy i civilní kostýmy od středověku až po současnost a nahlédnete do vlásenkářské dílny.

Vstupné na prohlídku filmových kostýmů: 80 Kč/ dospělí, 40 Kč/ děti (4-13 let) a důchodci.

 

2) Prohlídka filmových rekvizit a nábytku (1 hod.)

Komentovaná prohlídky rekvizitního Fundusu Barrandov Studia, který obsahuje 100 tisíc kusů nábytku a rekvizit. Prohlédnete si prostory, ve kterých je uskladněn nábytek od gotiky až po současnost, drobné rekvizity a elektrorekvizit (originály i kopie vyrobené pro film).

Prohlídky filmových rekvizit budou v průběhu dne probíhat v pravidelných intervalech a není nutné si je předem rezervovat. Pro jejich návštěvu se můžete rozhodnout přímo na místě. Vstupné na prohlídku filmových kostýmů: 80 Kč/ dospělí, 40 Kč/ děti (4-13 let) a důchodci.

 

 (Příklad: Dospělý, který bude chtít  navštívit komentovanou prohlídku filmových kostýmů uhradí vstupné do areálu 80 Kč + vstupné na prohlídku filmových kostýmů 80 Kč; tedy celkem 160 Kč.)

 

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE:

Vstup pro veřejnost bude možný přes zadní vjezdovou vrátnici Barrandov Studia z křižovatky ulic Slavínského a Geologická, kde bude k dispozici i parkoviště. Při využití veřejné dopravy je na akci nejblíže z autobusové zastávky Slavínského (linka 105) a Geologická (linka 170) nebo z tramvajové zastávky K Barrandovu (linky 12, 14 a 20).

Kontakty

www.barrandov.cz

Termíny