Henry Lee Fest 2013

Volný čas, Hudba


Agentura Mersey pořádá první ročník Henry Lee Festu, alternativnímu festivalu, který je věnován postavě z písní Nicka Cavea – Henrymu Lee.


Přinášíme aktuality týkající se akce Henry Lee Fest, která se uskuteční v Brně 14.9.2013. První část novinek je bohužel neveselá. Ze zdravotních důvodů se ruší vystoupení skupiny Psí vojáci. Původně se jevilo, že kapela bude koncertovat již v září, nyní je však vyhlášena koncertní přestávka až do listopadu. V programu festivalu bude kapela nahrazena legendární HC-crossoverovou formací Našrot z Havlíčkova Brodu. Tato čtyřčlenná kapela fungující od konce 80.let je stále aktivní, koncertuje po ČR a na svém kontě má 7 alb. Více o kapele najdete na www.nasrot.cz

 

Program festivalu se bude odehrávat na dvou podiích. Hlavní podium nabídne hudební produkci od 18h až do časných ranních hodin. Po koncertní části, která skončí přibližně v 01:00 h, naváže část laděná do elektroniky. Vystoupí zde skupina Noblesse Oblige, která během své kariéry hrála po boku jmen jako IAMX, Dresden Dolls nebo Patti Smith, a dále berlínský producent, remixér a DJ Steve Morell, jehož brněnské publikum zná z vystoupení dua The Scandals nebo afterparty po koncertě Warren Suicide na Flédě.

 

Druhá festivalová scéna bude oddechová a budou se zde promítat filmy a koncerty Sonic Youth, Joy Division, Rowland S. Howard, Patti Smith a Nicka Cavea.

 

Poslední novinkou je nový předprodej vstupenek. Od dnešního dne byl spuštěn prodej vstupenek prostřednictvím vstupenkového systému TICKETON. 


Předprodej vstupenek dále zajišťují:

Předprodej zajišťují sítě Ticketpro, Ticketportal a Ticketart, hlavní brněnský předprodej je v Indies na Poštovské 2.
Občerstvení zajistí 3 bary.Henry Lee Fest je festival bez kompromisů, festival kapel, které mají sdělení.Účinkují

Program:


Live: Sunshine, Psí Vojáci, The Plastic People Of The Universe, My Dead Cat, Please The Trees

 

2nd Suicide stage: Noblesse Oblige, Steve Morell, Kay Buriánek

Kontakty

www.mersey.cz

Termíny