Udělování cen fotosoutěže a otevření nové výstavy v Den spletených jazyků.

Výstava, Volný čas

Odborná porota již shrnula výsledky mezinárodní fotografické soutěže na téma "Komunikace". Nejlepší díla budou zdobit novou výstavu v Mezinárodní jazykové škole O´key, a na vítěze a účastníky bude čekat slavnostní předání cen na tradičním festivaluDne spletených jazyků, 30. května 2013.

V letošním roce, do soutěže bylo přihlášeno více než 130 talentovaných děl. Porota měla nelehký úkol: vybrat pouze tři vítěze. Jedna z hlavních cen je uspořádaní personální výstavy Svazem českých fotografů. Ostatní výherci získají dárky od organizátorů - Mezinárodní jazykové školy O´key, Svazu českých fotografů, Eurofotoklubu a od partnerů soutěže - Sberbank Rusko v České republice, kosmetického studia Synergy, tiskárny Digitisk a zpravodajského portálu Respublika.cz, mediálního partnera soutěže.

Kromě toho, v Den spletených jazyků – svátku milovníků zajímavé komunikace s lidmi z různých zemí, který se již ve Škole konal víc než jednou, všechny návštěvníky, kteří příjdou na zahájení výstavy, očekávají vzdělávací soutěže a mini školení, společnost veselých lidí a dobrá nálada, nové přátelé a odborné poradenství, pohoštění a užitečné dárky. Den spletených jazyků v Mezinárodní jazykové škole O´key je skvělá příležitost k rozvázání jazyka a procvičení si jazyka cizího, popovídat si se starými přáteli a dát se do řeči s novými, zajímavými přáteli!

Čekáme na Vás 30. května, v 19.00h. na adrese:

Mezinárodní jazyková škola O´key
Sokolská 1792/52, Praha 2, 4. patro, metro I.P.Pavlova Tel. +420 608 04 55 00
okey@okey-school.com
www.okey-school.com

Termíny