Heroes Gate

Sport

Tohle rozhodně nebude pro slabé povahy. Drsní muži, krásné ženy. MMA – K1 – Box. Vítěz bere vše a poražený padne v zapomnění. Tomáš Penz se postaví Srbovi Bojanu Veličkovi, Roman „Kráca“ Kracík si to zase rozdá s Tomášem Mrázkem. A budou to souboje, ve kterých půjde o hodně. Chcete být u toho? Tak přijďte 17. května do pražské arény Sparta na Heroes Gate.

Dny do Heroes Gate se krátí. Napětí a očekávání vrcholí. Škrtejte tedy v kalendáři dny a netrpělivě očekávejte 17. Května. Tomáš Penz na sobě drsně dře. Nedávno sice porazil Tomáše Kužela, ale Srb Bojan Veličovič je ostřílený bojovník a rozhodně půjde po poháru přes mrtvoly. Jak je známo, Srbové jsou národem extrémních bojovníků, kteří přežijí i nemožné. Penz ze sebe bude muset dostat maximum.

Na jubilejním desátém ročníků Heroes Gate toho bude k vidění ale daleko víc. Deset konání si žádá speciální program. Tak třeba Roman „Kráca“ Kracík, česká hvězda fightcared. Proti němu se postaví Tomáš Mrázek. V aréně bude tedy rozhodně horko a Tomáš Mrázek se pořádně zapotí. „Kráca“ totiž nikoho nelituje. Jmenovaní nebudou jedinými drsnými chlapy večera, bojovníků bude víc. A aby diváci vydrželi to napětí, tak se na místě bude čepovat benešovské pivo Ferdinand. Pozor ale, tekutý chleba poteče pouze ve VIP zóně, tak se také staňte vyvolenými a hrdiny sledujte z těch nejlepších míst.  Klidně se tak usaďte a ty nervy drásající okamžiky sledujte v klidu, s pivkem v ruce.

V pátek 17. května to vypukne. Od půl sedmé se aréna Sparty, Podvinný mlýn, zaplní. Ti nejlepší bojovníci, krásné ženy, stovky fanoušků a pivo Ferdinand, které poteče proudem. Heroes Gate si rozhodně nenechte ujít. Pro více informací navštivte stránky http://www.heroes-gate.cz/hg-uvod/. Už teď sledujte webovky pořadatele, kde se odpočítávají dny do turnaje. 

Termíny