Kurz Můj první scrapbook

Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Scrapbook je způsob jak z hromady fotek, vzpomínek, schovaných vstupenek z hradů a zámků a jiných drobností, poskládat dohromady velmi osobité fotoalbum.
Jste-li přesně ten typ, který si do krabice od bot schovává různé útržky vzpomínek a vše milé, přivezené z dovolené nebo připomínající jakoukoli příjemnou životní chvilku, pak vás scrapbook určitě dostane...

Co se naučíte na našem kurzu:

 Naučíte se barevně ladit čtvrtky a papíry, používat řezačku, speciální nástroje, raznice, šablony, svorky, lepidla… a vytvoříte si ORIGINÁLNÍ FOTOALBUM, SCRAPBOOKOVOU STRÁNKU do velkého alba a nebo PŘÁNÍČKA, se kterými uděláte radost těm, které máte rádi.

Začátečníkům ukážeme postupy jak začít, pokročilým nabídneme tipy a zkušenosti s použitím scrapbookového materiálu. Pro všechny je důležité, že si můžete vše prohlédnout, osahat a vyzkoušet. Pokud bude zájem a čas, naučíme vás různé techniky, jako je embosování, razítkování, použití řezacího strojku Big Shot atd…vše si můžete i sami zkusit. Bereme sebou naše alba, knížky o scrapbooku a zahraniční časopisy plné inspirace. Nástroje, pomůcky a materiál dodáváme my.

Jako bonus vám nabízíme HLÍDÁNÍ DĚTÍ S TVOŘENÍM !

Pokud vaše ratolest ráda tvoří a vyrábí, vezměte jí sebou ! Pro děti od 5 let máme připravenou vlastní scrapbookovou dílnu. O děti bude postaráno a vy se můžete v klidu věnovat vlastnímu projektu. Děti vás pak překvapí svými výrobky. (cena 100,- vč. materiálu)

http://www.fler.cz/zbozi/kurz-muj-prvni-scrapbook-16-5-2012-3861674

 

Termíny