T-MODELS Fashion Night Party

Výstava, Volný čas, Hudba, Kurzy, vzdělání, konference

PRAHA – V sobotu 25. května se v pražském klubu P.M. v Trojické 10 uskuteční moderovaná Fashion Night Party. V rámci večera se diváci můžou těšit na představení nové kolekce módní značky SABAS, několik hudebních vystoupení (např. Dominika Hašková, Martin Holec, Kristýna Štromajerová), či na netradiční módní přehlídku završenou diváckou soutěží. Programem provede první slečna Kateřina Zemanová.

Nová kolekce módního designera Jana Strejčka Ready-to-wear 2013 se poprvé veřejnosti představí prostřednictvím netradiční módní přehlídky v rámci večera, organizovaného modelingovou agenturou T-Models. Ta se specializuje na kurzy pro modely a modelky začátečníky, kde učí účastníky základy modelingové praxe, tance i herectví. Celá akce je otevřena velkému počtu diváků všech věkových kategorií.

Módní přehlídka, trvající přibližně hodinu, začíná ve 21:00 hodin v klubu P.M. na Praze 2. Můžete se těšit na vystoupení Kristýny Štromajerové, Dominiky Haškové, Martina Holce nebo Anny Fialové. Po ukončení módní přehlídky je možnost zakoupit si předváděné modely, a to za sníženou cenu. Na všechny čeká Welcome drink zdarma a ve VIP zóně bude i raut a možnost setkat se se všemi účinkujícími. Pro tento večer je připravena soutěž o láhev šampaňského. Tu vyhraje ten, kdo dorazí v nejoriginálnějším outfitu a nebude se stydět spolu s dalšími finalisty ukázat svůj outfit v improvizované módní přehlídce.

Na program navazuje taneční afterparty s DJ, zajištěné jsou taktéž akční drinky

SABAS je mladá značka, jejímiž charakteristickými znaky jsou čisté linie, elegance a ženskost. Za značkou stojí módní návrhář Jan Strejček, který si zakládá na poctivém krejčovském zpracování, použití kvalitních materiálů a originálním střihovém řešení. Důležité je nejen, aby zákaznice v jeho modelech vypadala krásně, ale aby se v nich také tak cítila.

T-MODELS je agentura organizující modelingové kurzy pro dívky a chlapce od 13 do 20 let. Kromě velmi dobré finanční dostupnosti zaujme originálním sestavením svého kurzu. Mimo budování sebedůvěry, důležité pro další uplatnění v modelingu, učí své účastníky schopnosti prosadit se a to nejen ve světě modelingu.

Účinkují

  • Kateřina Zemanová (první slečna, moderátorka)
  • Dominika Hašková (zpěvačka, dcera Dominika Haška)
  • Martin Holec (herec z Ordinace v růžové zahradě 2, zpěvák)
  • Kristýna Štromajerová (semifinalistka Superstar, zpěvačka)
  • Anna Fialová (herečka a zpěvačka)
  • a další
Kontakty

www.t-models.cz

Termíny