BEK OFIS: Futurum Music Bar 2013

Hudba

Dne 30. května 2013 se v pražském FUTURUM Music Baru uskuteční společný koncert kapel Bek Ofis, Ising a Zima. Na své si přijdou zejména milovníci kvalitního pop-rocku s příchutí elektra.

 

Energií nabitá kapela Bek Ofis je aktuálním držitelem titulu Vítěz Youtube Festu a nepostradatelným článkem české hudební scény. Za více než deset let svého působení si stačila získat srdce tisíců fanoušků a mimo jiné pobláznit veřejnost vtipným videoklipem ke skladbě Náhradník. Jaro 2013 s Bek Ofis se nese ve znamení nových návykových melodií, videoklipu a nové vizuální prezentace. O tom, že druhou dekádu své existence odstartovala partička Bek Ofis ve velkém, se můžete přesvědčit sami na koncertě 30. května nebo na www.bekofis.com.

 

"Pokud máte pocit, že Chris Martin někdy až moc kňourá, Depeche Mode jsou jen strohá elektronika, u Keane postrádáte kytary a Bonovy brýle vám připadají příliš oranžové, budete milovat Ising," řekl kdysi moudrý člověk a měl pravdu. Druhou kapelou, která se na koncertě ve FUTURUM Music Baru představí, je sympatické seskupení Ising.

 

Trojici vystupujících uzavírá kapela Zima, která na české hudební scéně funguje již dvacet let a určitě nenechá fanoušky chladnými.

 

Akce startuje ve 20:00, cena lístku v předprodeji je 90 Kč: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1080088-bek-ofis-ising-zima.html

Kontakty

www.bekofis.com

Termíny