Výstava KATEŘINA PLIČZKOVÁ, IVA STRNADOVÁ: ŠPERKY A MALOVANÉ SKLO

Výstava, Volný čas, Turistika, Kurzy, vzdělání, konference

 

Výstava originálních šperků a malovaného  skla z dílny našich předních mladých šperkařek  representujících značku „KaPli“ / Hand made /  paní Kateřiny Pličzkové a paní Ivy Strnadové.  Malou ukázkou z jejich tvorby Vás chceme s nimi seznámit. Zveme Vás tedy  na výstavu v Galerii Sofia, kterou můžete navštívit v době konání  mezinárodního festivalu  Smetanova Litomyšl ve dnech 13.6.2013 – 30.6.2013.

V originálních setech určených pro význačné události najdou doplněk ke svým společenským róbám i dámy, mající v úmyslu ozvláštnit a nekonvenčně doplnit svůj společenský šat. Mezi artefakty z chirurgické ocele zaujmou i šperky s hudební tematikou , například náušnice v podobě houslového klíče.

Pro vlastní potěšení nebo jako malý dárek přátelům  se hodí zcela jistě malované sklo,jehož nabídka překvapí škálou druhů, motivů, barevnými kombinacemi a nevšedním dekorem.

A pokud nemáte v úmyslu nic kupovat, nesháníte a nepotřebujete z vystavovaných věcí vůbec nic, tak se jen  prostě přijďte podívat a třeba i načerpat inspiraci  z originální tvorby mladých šperkařek…

 

Účinkují

Mgr.Vilma petrova, Kateřina Pličzková, Iva Strnadová

Termíny