Queens Dance Fest | street dance festival

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Polovina června letošního roku (konkrétně 15. červen 2013) bude patřit tzv. „nultému“ vydání nového street dance festivalu v Olomouci, který si klade za cíl zvýšit povědomí o pouličním tanci nejen v České republice.


QUEENS DANCE FEST | EDITION ZERO nabídne battly pro začínající a mírně pokročilé tanečníky (hip hop 1x1, house dance 1x1), ale také battly, v nichž není účast nijak omezena (allstyle 3x3, toprock 1x1, experimental 1x1). V rámci další doprovodného programu se můžete těšit na b-boyingovou showcase v podání Outclass Rockers, na speciální Michael Jackson tribute medley a chybět nebude ani afterparty věnovaná hudebním stylům funk, breakbeat a disco 80s.


Součástí akce je i WORKSHOP 4 LADIES, který v Olomouci proběhne už po osmé. Jedná se o nejúspěšnější olomoucký workshop určený především (nikoliv však pouze) něžnějšímu pohlaví. Vyučovat se totiž budou taneční styly dancehall, waacking & vogue.

 

Kompletní informace o festivalu najdete na webu www.queensdance.cz, fotky, videa a další aktuality z příprav akce pak na facebooku www.fb.com/queensdancefest ...

 

 QUEENS DANCE FEST | EDITION ZERO [street dance festival]

15. 6. 2013, S-Cube Olomouc

start: 14:00 hod.


www.queensdance.cz
www.fb.com/queensdancefest

Účinkují

tanečníci z ČR, Slovenska, Polska, atd.

Termíny