Bleší trh a dobročinný šatník v České Skalici

Volný čas, Pro děti

Přijďte prodat i koupit použité, přesto skvostné věci a vyberte si do svého šatníku zachovalé kousky.

Ideální příležitost k výhodnému nákupu či prodeji nejrůznějšího zboží „z druhé ruky“ se blíží! V neděli 5. května 2013 ožije zahrada Vily Čerych už podruhé pravým bleším trhem.

A co můžete nabízet k prodeji?  Téměř vše, co je ještě funkční, ale vy už to nepotřebujete a litujete to prostě vyhodit – např. hračky, knihy, umělecká díla, dekorativní předměty, sportovní náčiní, sklo, porcelán, obrazy, staré pohlednice, známky, nábytek, kuchyňské náčiní, mince apod. Zajímavé věci určitě potěší někoho jiného. A můžete mít navíc dobrý pocit i z toho, že prodloužíte dobu používání pro vás už nepotřebných věcí.

Oblečení můžete také darovat a přispět na obnovu rozária v zahradě Vily Čerych, kam poputuje výtěžek z dobročinného šatníku.

V doprovodném programu bude oblečení určené k prodeji představeno při módní přehlídce. To ale není všechno. Kromě ladných pohybů modelek budete moci obdivovat také netradiční hudební nástroje a umění kapely Scrap Music Jamm, která vám svými „Rytmy sběrného dvora“ ukáže, že hrát se dá téměř na všechno a že je prima dělat z nepotřebných věcí prospěšné… Přijďte se pobavit a přesvědčit sami!

Akce se konáv rámci projektu Měníme věci kolem nás. Vstup je zdarma díky podpoře ESF a státního rozpočtu ČR. 

Další dokumenty k akci

  
Termíny