Gappy Ranks

Hudba, Reggae & Ska, Dance party
Jestli máte rádi moderní reggae dancehall, který má blízko k R&B a hiphopu, tak jste už snad slyšeli i o jménu Gappy Ranks. Jeho rodina má kořeny na Jamajce a v Dominikánské republice, ale sám vyrůstal na londýnských ulicích, kde má od začátku roku 2010 kontrakt s kultovním labelem Greensleeves Records. Jeho song „Heaven In Your Eyes“ se totiž tehdy stal prvním reggae hitem v Británii a vystřelil Gappyho jméno i do éterů velkých radií, které se věnují urban music.

Gappy Ranks se dnes dá považovat za jednu z největších hvězd evropského reggae i dancehallu, s kterou s oblibou spolupracují i producenti z Jamajky a USA.

Gappy byl v březnu na velkém turné po Kalifornii, 23. května přiletí se svou kapelou poprvé do České republiky, aby vystoupil v pražském Lucerna Music Baru. Na tento koncert je možné využít vstupenek z nezrealizovaného koncertu Anthony B, který je žel stále v USA bez možnosti vycestovat do Evropy. Toto je ale z celosvětového měřítka více než adekvátní náhrada, tak si jí nenechte ujít, nebudete litovat!!!
Termíny