APOKALYPSA - THE NEW AGE

Hudba, Dance party, House & Techno
APOKALYPSA – THE NEW AGE
22. 11. 2013 | BVV Veletrhy Brno | Brno – Czech Republic
Nová éra. Nové technologie. Nové možnosti.

Apokalypsa obstála v mayské výzvě a vstoupila do nové éry, v rámci které se odpoutává od zažitých dogmat a pomocí artefaktů současné doby se svým konceptem přibližuje a naslouchá lidem, kteří ji svou věrností vynesli na pomyslný trůn českých a slovenských techno parties.

Vzhledem k současné situaci komplexu Bobycentrum, který je již od půlky července zavřený a odpojený od dodávek elektřiny, plynu a vody, organizátoři jsou nuceni přesunout listopadovou Apokalypsu do osvědčeného a nadčasového Pavilonu P brněnského výstaviště, čili do svatostánku, který bude tradičně rozdělen na tři plnohodnotné stage nabízející dostatek místa na tanec i posezení pro všechny návštěvníky.

Dvaadvacátého listopadu roku 2013 nás v brněnském multiplexu BVV Veletrhy, který se svými možnostmi řadí mezi nejzajímavější prostory pro parties ve střední Evropě, čeká nejvýznamnější díl halové party Apokalypsa od roku 1999. Chystáme se naplno využít potenciál tohoto multifunkčního prostoru a naplnit tak definici pojmu „indoor festival“ do posledního písmene. Naše pocity a Vaše letité prosby přinesly nový elán a vize, jež se předposlední listopadový pátek stanou skutečností. Otočili jsme list a pojali jsme Apokalypsu jako noc, během které se budou bavit vyznavači energického techna i jeho klubových odnoží. Nová éra Apokalypsy nabízí hned několik možností hudebního vyžití a je jen na Vás, jakou formu zvolíte. Na své si přijdou milovníci proklatě zábavného techna, stejně tak jako fanoušci nového soundu a originálního hardtechna, aktuálního minimalu i luxusně pojatého a moderního tech-house. Plnohodnotně obsazená pódia představují spojení tří netradičních mejdanů, které nabízí nesčetné množství hudebních i vizuálních zážitků pod jednou střechou.

Hlavní pódium představí osobnosti, jež dýchají pro techno ve všech jeho podobách a nevypustí ani jedno vystoupení. Jsme přesvědčeni, že svým myšlením, schopnostmi a nadšením dokáží vytvořit přesně takovou atmosféru, která na Vás dýchla při Vaší první návštěvě halové party. Uslyšíte několik českých premiér, projekty, které diktují aktuální a žádanou podobu techno soundu roku 2013 i tvrdší uskupení, jež tradičně plní zahraniční halovky a festivaly.

Aréna I. - Laser Show Hall
Joseph Capriati (DrumCode/IT)
The Advent & Industrialyzer LIVE (Kombination Research/GB/PT)
Sasha Carassi (DrumCode/IT)
A.Paul (Naked Lunch/PT)
Horacio Cruz ( Circus Nation/ ES)
Eric Sneo (BeatDisaster rec./DE)
Miss Djax LIVE (Kne‘Deep/NL)
Triple Religion LIVE aka Arkus P. & Boris S. & Robert Natus (Cubbo/DE)
Eto & Gab aka Motormorfoses (Mtmf rec./Cubbo/BR)
Nois (CZ) Makarov & Spiriakos  (CZ) Megamix by Toky & CubeVision (SK/CZ)

Aréna II. - La Grotta
Kaiserdisco (KD music/DE)
Jay Lumen (Drumcode/HU)
Subgate (CZ)
Orbith (CZ)
Adam Cloud (CZ)
Andy Smitth (CZ)
Marty Fish & Wilda (CZ)
Nika (CZ)

Aréna III. - Café de Paris
André Galluzzi (Cocoon/DE)
Dominik Eulberg (Cocoon/DE)
KaiserSoze (CZ)
JB & Flesh (CZ)
Ravic (CZ)
Taada (CZ)
Sonja (CZ)
Tokátko (CZ)
CallBoy (CZ)
Termíny