EROTICKÁ SHOW 2013

Volný čas, Hudba
Velká Erotická Show 2013

Odvázaná akce nejen pro odvážné odstartuje léto v Jeseníku. Tradiční erotická show pod širým nebem láká každoročně řadu příznivců ze širokého okolí. Přijdte se letos i vy podívat a užít si lechtivou zábavu. Tento rok je poprvé akce rozdělená na dvě samostatné stage.

Odkazy na akci :
| Událost na Facebooku | Událost na Akce v Jesu | 

Program erotické show 2013 HLAVNÍ STAGE (podium):

Nepřerušovaná večerní show plná lechtivých soutěží a úkolů pro diváky a divačky, dárky pro soutěžící, spousta alkoholu k dostání "za hubičku", volba miss mokré tričko a miss mokré trenky, barmanský minikurz s barmanskou show a další doprovodná vystoupení.
Akci stejně jako v loňském roce moderuje Tibor MACÍK & Ivo PETŘKOVSKÝ.

DOPROVODNÁ STAGE (terasa):

Doprovodná párty v podání místních borců. Přijďte podpořit a zapařit na na rovné beaty, které vás budou provázet až do ranních hodin. Těšit se můžete na širokou škálu stylů od TECHHOUSU, TECHNA a PSYTRANCU. Za mixem se představí COOLER, TOMMY RICH, MIKE SOLAR, CARLOSS BELL a další

Doprava na erotickou show zdarma

Stejně jako v loňském roce, i letos pro Vás zajistíme kyvadlovou dopravu mezi Jeseníkem a areálem ZDARMA. Každých 30 minut pojede náš minibus tam a zpět. Navíc je doprava až do areálu, takže kopec už šlapat nemusíte.


Termíny