Letní pobyt pro rodiny s dětmi

Pro děti
Kdy: 21.7.2013 - 27.7.2013 (je nutné být od začátku)
Kde: V Penzionu na Vysočině, který se nachází v obci Hartmanice, stranou od civilizace, v klidném prostředí obklopeném přírodou je jako stvořeném pro pobyt rodin s dětmi.
   
Popis: Lekce plavání v bazénku (12,5 x 5m) se slanou vodou přímo v penzionu, teplota vody 30°C. Má blahodárné účinky na lidský organismus, podporuje otužování a posiluje imunitu nejen dětí, ale i dospělých. Na pobytu se mohou děti těšit na plavání s rodiči dvakrát denně, ve vodě je vždy instruktorka, která má pečlivě připravenou lekci tak, aby děti za týden udělaly velké pokroky, jak v plavání, tak i v potápění. Vše je ale hravou formou, která je pro děti právě tou nejefektivnější.

Bohatý program je určen pro děti již od 1 roku, připravené jsou veškeré rekvizity a potřeby jak na program, hry, tak i na tvoření, vyrábění a výtvarku. Nebude chybět ani tradiční a u dětí velmi oblíbené muzicírování s netradičními hudebními nástroji, které budou také k dispozici po celý týden. Tematicky celým pobytem provází vždy vybrané pohádkové postavy, se kterými děti mohou prožívat nejrůznější dobrodružství a každý večer jim tyto postavy hrají pohádku na dobrou noc.
Základy Baby masáží a aromaterapie Vás naučí jak namasírovat své děťátko a intenzivněji si tak užít společné voňavé chvilky. Těšit se můžete také na závěrečný karneval pohádkových bytostí a posezení u táboráku.


Vybavení penzionu
Vnitřní bazén se slanou vodou, sauna a 2 dětské herny s hračkami, bar a velká prostorná jídelna s dětskými židličkami volně k dispozici. Penzion má velkou, udržovanou zahradu s venkovním bazénem a brouzdalištěm a je přátelský k dětem. V těsné blízkosti penzionu je rovněž bezproblémové parkování zdarma, dostupná Wi-Fi pro návštěvníky zdarma.
Termíny