Příměstské plavací tábory pro děti od 4 let

Pro děti

Termíny:

15.7.-.19.7.2013

19.8.-23.8.2013

Celým týdnem bude děti provázet celo-táborová hra na téma: Dobrodružství s Žofkou!
Děti absolvují intenzivní kurz plavání v bazénku na třídě Generála Píky 11 v Brně, kde mají denně lekci plavání. Pokud vaše děti ještě nikdy neplavaly, budete příjemně překvapeni, že se za týden mohou naučit základům plavání, a jestli už doma máte pokročilé plavce, mohou se díky každodennímu tréninku ještě výrazně zlepšit.
S Žofkou navštívíme samozřejmě i ZOO.

 

Termín:

5. 8. - 9. 8. 2013 Čarovné léto s Harry Potterem
Tento týden je bez výuky plavání, za to plný kouzel, tajemství a her, mimo to navštívíme např. lanové centrum, venkovní koupaliště a děti zažijí společnou kouzelnou noc......

Co nás čeká na všech termínech:
Zázemí: Zábrdovická 2/25 - zde bude probíhat i předávání malých táborníků, prostory jsou nově zrekonstruované pro dětskou zábavu jako komplex dětského vnitřního hřiště a mají tudíž veškeré potřebné zázemí pro děti, včetně klidové místnosti.

Naše letní tábory v Brně jsou určeny pro děti již od 4 až do 10 let. Předem pečlivě připravený program bude bavit jak nejmenší tak i nejstarší děti. Skládá se jak z pohybových aktivit venku i vevnitř, tak i z tvůrčích a kreativních činností, jejichž výsledky si budu moci nechat na památku a nebude chybět ani oblíbené muzicírování či pohádky.

Děti si zacvičí, proběhnou se v přírodě, při našem tvořeníčku budou malovat a vyrábět podle vlastní fantazie. Do programu jsme zařadili i pohybové hry, celo-táborovou hru, výlety a spoustu další zábavy s ostatními dětmi.

O děti budou pečovat oblíbené lektorky z Plaváčků, které mají dlouholetou praxi nejen v plavání, ale i s vedením pobytů a organizováním dětských akcí.

Zajištěná strava pro děti bude vyvážená a zdravá, připravena z kvalitních čerstvých surovin, které odpovídají požadavkům ochranné stravy a jsou bez chemikálií a barviv, a samozřejmě v dostatečném množství. Také pitný režim je pro děti zajištěn po celý tábor.

Termíny