Benefiční MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Výstava, Divadlo, Volný čas

Módní přehlídka návrhářky Zuzany Kubíčkové bude v sobotu 20. dubna od 19, 30 hodin v secesním Smetanově domě v Litomyšli. Oděvy oceněné designérky předvedou krásné modelky z Prahy a Brna. Poté bude taneční zábava ve stylu šedesátých let.

Písně, například Elvise Presleyho, zahraje skupina The Pink Panthers (Růžoví panteři) ze Svitav. Výtěžek z akce pořadatel Dobré divadlo využije na pohádky pro děti.

Předprodej vstupenek je v Infocentru v Litomyšli na náměstí. Na raut je nutné se objednat telefonicky na čísle 777 637 888 nebo e-mailem: info@dobredivadlo.cz do 18. 4. 2013.

Cena vstupenek je 200 Kč (přehlídka a koncert) a 500 Kč (přehlídka, koncert, přední místo u mola, raut).

program
14:00 prohlídka Litomyšle s rytířem (předchozí samostatný program)

19:30 módní přehlídka Zuzany Kubíčkové a vystoupení kouzelníka Jiřího Marka
(kolekce ZIMA, CESTOVNÍ OBLEKY, JARO A LÉTO 2012, ZIMA 2013)
21:00 koncert skupiny The Pink Panthers rock 'n' roll

 „Přijďte na módní přehlídku do secesního Smetanova domu – nejkrásnějšího divadla ve východních Čechách! Pobavíte se a ještě pomůžete dobré věci. Potěšíte se pohledem na půvabné modelky v krásných šatech. Po bohatém rautu si můžete zařádit jako kdysi
na taneční zábavě. Zazní slavné hity rock 'n' rollu.
Ze slavnostního večera budete mít i dobrý pocit u srdce, protože vstupné využijeme na pohádky pro děti“ říká pořadatel Tomáš Langr, ředitel Dobrého divadla.

Výtěžek pomůže dětem

Celý večer má dobročinnou motivaci. Vybrané vstupné pořadatel Dobré divadlo využije na pohádky pro děti. „Víme, že v dětech je budoucnost národa a tak bychom se o ně měli starat. Některé děti hrají násilné počítačové hry nebo nadmíru sledují televizi. My divadelníci jsme připravili řadu českých pohádek, které uvedeme v tomto roce ve Smetanově domě. A protože na to není grant, musíme se sami postarat. Oslovili jsme módní návrhářku Zuzanu Kubíčkovou a skupinu The Pink Panthers, kteří vystoupí bez nároku na honorář“ prozrazuje důvody slavnostního večera Tomáš Langr.  

Kontakty:
www.ZuzanaKubickova.com
www.Olo-Dressing.cz
www.AgenturaRadost.cz/the-pink-panthers
Tomáš Langr, 777 637 888, info@dobredivadlo.cz, www.DobreDivadlo.cz

Účinkují

rytíř Toulovec, Zuzana Kubíčková, modelky, kouzelník, skupina The Pink Panthers

Termíny