Očkovací kamion už příští pondělí ve Zlíně!

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Venku se krásně oteplilo, vyrážíme za výlety do přírody a klíšťata pomalu začínají vylézat a útočit! Chcete se o prevenci proti klíšťové encefalitidě dozvědět víc? Přijďte se podívat před OC Čepkov na edukativní kamion, kde vás přivítají Červené Karkulky.

 

Pojízdná ordinace bude na parkovišti před OC Čepkove ve Zlíně od 10 hodin nabízet očkování proti klíšťové encefalitidě za zvýhodněnou cenu 590 Kč ve variantě pro dospělé a 550 Kč za vakcínu pro děti. Zájemci tak ušetří až 240 Kč oproti běžné ceně. Lidé navíc uspoří i čas, protože vakcína bude k dispozici u lékaře a odpadá tak cesta do lékárny. 

 

Lidé si budou moci otestovat riziko nákazy klíšťovou encefalitidou, mohou se poradit o rizicích nemoci a prevenci formou očkování. Odborný dohled nad celou akcí zajistí specialisté v oboru očkování - personál z  center Očkování a cestovní medicíny Avenier. Ten bude připraven odpovídat na dotazy návštěvníků týkající se problematiky klíšťové encefalitidy a očkování. Pro děti bude připraven dětský koutek a zábavné soutěže.

 

 

 

Termíny