MISS WORLD TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ ZAVÍTÁ DO NC OAZA KLADNO NA CASTING NOVÝCH TOPMODELEK V SOUTĚŽI SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2013

Volný čas

V pondělí 22. dubna 2013 od 15 hodin proběhne v nákupním centru OAZA Kladno další ročník castingu do celosvětově známé soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2013. Soutěže se mohou účastnit dívky, které měří více než 170 cm a je jim mezi 13 a 22 lety. Ambasadorkou soutěže pro Českou republiku je úspěšná česká topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová, která bude i letos soutěží provázet.   

„Casting na modelky Schwarzkopf Elite Model Look 2013 se v NC OAZA Kladno konal již několikrát a vždy sklidil velký ohlas nejen u soutěžících dívek, ale i mezi zákazníky a diváky. Dívkám může účast v této renomované soutěži přinést zajímavé profesní zkušenosti a tak věříme, že velký zájem bude i tentokrát,“ uvedl Jaroslav Lindner, marketingový manažer nákupního centra OAZA Kladno.   

Všechny soutěžící dívky na castingu čeká osobní pohovor s profesionály agentury Elite. Každá dostane jako dárek výrobky kosmetických firem a poradenství ohledně péče o vlasy a pleť. V rámci castingu budou některé dívky přímo v nákupním centru před publikem učesány a nalíčeny profesionálními kadeřníky a vizážisty, nebo se budou moci nechat nafotit profesionálním fotografem. Během castingu bude vybráno několik dívek, které postoupí do národního semifinále. To se uskuteční v červnu v Praze a zde bude vybráno 10 finalistek soutěže. Národní finále se uskuteční v září tohoto roku také v Praze, 30. ročník světového finále pak v říjnu v Číně.  

Soutěž Schwarzkopf Elite Model Look vznikla v roce 1983 a po celém světě vyhledává nové a zajímavé tváře modelingu. V České republice a na Slovensku se soutěž Schwarzkopf Elite Model Look organizuje od roku 1992. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes největší a nejprestižnější soutěží svého druhu na světě. Mezi známé modelky, kterým soutěž pomohla k hvězdné kariéře, patří např. Cindy Crawford, Linda Evangelista, Tatjana Patitz a Karen Mulder. Kariéru začaly díky této soutěži také světoznámé modelky českého původu Petra Němcová, Denisa Dvořáková, Linda Vojtová či Hana Jiřičková. 

www.oazakladno.cz

Termíny