LEGO SE VRACÍ DO GALERIE HARFA!

Výstava, Pro děti

Galerie Harfa navazuje na loňský úspěšný LEGO  festival, který potěšil tisíce fanoušků těchto barevných kostek a všeho, co se z nich dá vyrobit. Letos se mohou těšit na další lahůdky, které nabízí řada LEGO TECHNIC. Do 28. dubna 2013 bude v Galerii Harfa vystaven model fenomenální Formule 1. O sobotách 20. a 27. dubna vždy od 10 do 18 hodin se mohou děti i dospělí těšit také na model helikoptéry a zazávodit si s natahovacími terénními čtyřkolkami a závoďákem Grand Prix na velké autodráze. Vstupné je zdarma.

Všechny prezentované modely řady LEGO TECHNIC vyrazí všem dech svým dokonale realistickým designem a velikostí. Třeba model formule je dlouhý4670 mm, vysoký1170 mm, široký2270 mma při jeho výrobě bylo použito na 146 tisíc kostiček LEGO. 

Návštěvníci akce si mohou s sebou domů odnést památeční foto s vybraným modelem, které hosteska vytiskne přímo na místě. Na vítěze závodů terénních čtyřkolek a závoďáku LEGO TECHNIC čeká drobný dárek.

„Současně bude v obchodu Bambule probíhat také speciální prodejní akce. Při nákupu některého z produktů LEGO TECHNIC za 990 Kč dostane každý zákazník zdarma čtyřkolku LEGO TECHNIC 9392,“ dodává Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa. 

www.galerieharfa.cz

Termíny