Design Menu #6

Výstava

Užíváte si sluníčka a jarní atmosféry stejně jako my? Pokud ne, rozhodně to udělejte a vezměte to procházkou čtvrtečním podvečerem rovnou k nám do galerie! Vaříme se studenty Graduation Projects!
/neformální diskuzní večeře/

KAPACITA OMEZENA. Rezervaci na tuto soukromou akci potvrďte prosím na mailu: denisa.jandova@czechdesign.cz

Kdy: čtvrtek 18.4.2013, 18:30 – 20:30 hod
Kde: GALERIE/CZD, Vojtěšská 3, Praha 1
Vstupné: 200 Kč /večeře a veškeré nápoje zahrnuty v ceně/

::

Opět pro Vás pořádáme společně s našimi partnery, kteří s chutí vaří i denně pracují, diskuzní večeři pod názvem Design Menu. Vedle pohoštění budete mít na odchodu vedle plného břicha i hlavu nadívanou inspirací. Vedle jídla servírujeme design novinky a trendy, které se v poslední době v designu upekly.


Naše galerie je už měsíc plná výstupních prací studentů designu, jak z českých tak i zahraničních škol a pro nás je potěšením sejít s některými z nich u společného stolu. Vařečkou pro Vás ve čtvrtek zamíchá Katka Orlíková, která se na výstavě představila projektem zaznamenání uměleckých aktů a organizací dat, Kristýna Malovaná, se svou kolekcí svítidel z křišťálového skla a Richard Jaroš, který se našel ve vizualizaci dat.

Společně pro Vás připraví to nejlepší ze svých kuchařek. Těšit se můžete na Katčinu jemnou francouzskou cibulovou polévku, Richardovu hovězí pečeni na vinném lůžku a Kristýnin speciální jarní dezert. Vedle menu servírujeme čerstvé novinky z ateliérů, zkušenosti ze stáží či příběhy projektů Graduation Projects, které si zároveň můžete během diskuze prohlédnout. Pojďte objevit mladý design a pořádně si na něm pochutnat. Na viděnou ve čtvrtek! .)

K projektu Graduation Projects:
http://graduationprojects.eu/

Přidáváme i naše tipy na další procházky. Krásné jaro!
http://www.lidovky.cz/s-designem-na-prochazku-dubnove-tipy-neziskovky-czechdesign-p54-/design.aspx?c=A130404_205503_ln-bydleni_ter

Podporují: IKEA, Svět bedýnek

Událost je určena pro každého, koho zajímá design, zákulisí práce na uměleckých školách a v ateliérech a pro všechny fanoušky dobrého jídla!

Termíny