ZÁVODY BATOLAT V LIBEREC PLAZA

Volný čas, Pro děti

V nákupní galerii Liberec Plaza je na tuto sobotu 13. dubna od 15 hodin připraven Závod batolat 2013. Nejrychlejší batolata a jejich rodiče získají věcné ceny. Odpoledním programem určeným nejen pro děti ale i pro dospělé provede slovenský moderátor a bavič Richard Vrablec.  

4. ročník Závodu batolat se letos koná v 5 městech v Česku a v 11 na Slovensku. Batolata musí splňovat věkovou hranici 7 až 11 měsíců a musí zdolat co nejrychleji vymezenou 5 metrů dlouhou dráhu lezením po všech čtyřech. Jejich rodiče jsou ve vymezené dráze s nimi a mohou je jakkoliv motivovat k vyššímu výkonu. Nejrychlejší batole v oblastním kole soutěže získá pro své rodiče víkendový pobyt s polopenzí v hotelu Sobota v Popradě pro celou rodinu s dětmi a jídelní stoličku 3 v 1. První 3 místa obdrží balíček čajů a káv a navíc každý závodník dostane balíček od Nestlé. Hlavní cena pro rodiče celorepublikově nejrychlejšího batolete je týdenní pobyt s polopenzí v hotelu Sobota v Popradě v hodnotě 600 euro.  

„Pro všechny návštěvníky nákupní galerie Liberec Plaza je připravena celá řada zajímavých akcí, různé poukázky a slevy do obchodů. Věříme, že si všichni zábavné a zajímavé odpoledne užijí a naladí se na nadcházející jaro,“ uvedla Nancy Haisová, marketingová manažerka Liberec Plaza.  

www.liberecplaza.cz

Termíny