Interaktivní seminář ČTYŘI DOHODY SÁM SE SEBOU

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

 

Naši milí,

ve spolupráci s CENTREM SVÍTÁNÍ v Humpolci jsme pro vás připravili další vzdělávací seminář, tentokrát na téma:

 

4 DOHODY SÁM SE SEBOU aneb proč právě já mám tak těžký život???

PROČ PRÁVĚ JÁ NEDOSTANU OD ŽIVOTA NIC ZADARMO? Všichni kolem se mají líp… Taky to znáte? Nerozumíte tomu, proč se vám děje tolik věcí, které se vám nelíbí?

 OSTATNÍ TO MAJÍ V ŽIVOTĚ MNOHEM LEHČÍ NEŽ JÁ. Chcete konečně zjistit proč? A jak to pozitivně změnit i pro vás? 

 PROČ PRÁVĚ KE MNĚ JE ŽIVOT TAK NESPRAVEDLIVÝ? Jak to, že druhým všechno projde, a mě nic? Mají to ostatní opravdu jednodušší? A proč nemám nikoho za nic soudit a odsuzovat, když ostatní mi to dělají taky, a víc…

ŽIVOTNÍ CÍL… Jak si ho správně stanovit, když ani nevím, co chci? Jak poznám, co mám chtít? Bojím se rozhodnout… Krátkodobé nebo dlouhodobé cíle, co je pro mne lepší a kdy?

 

Interaktivní semináře POVÍDÁNÍ – jsou to setkání posluchačů, kteří při vstupu na seminář odevzdají každý 1-2 anonymní otázky na předem zadané téma  a v průběhu semináře se s těmito otázkami pracuje. Díky skvělému channelingu  je přednášející přímo napojen na Vesmírné energie a informace.  Tak  dostává  a rovnou předává informace  přímo těm, kteří se ptají. Tím účastníci pracují a rovnou řeší  svůj konkrétní problém.

Semináře trvají 2-3 hodiny a tak jako ve škole je po každé vyučovací hodině přestávka. Posluchači mají  čas urovnat si v srdcích informace a poučení, které se dozvěděli při semináři. Zároveň mají možnost během semináře poslouchat krásné písničky zpívané paní Libuškou Magali.  Texty písní jsou pro všechny poselstvím i inspirací a přicházejí  také skrz channelingy.

Vyjímečnost těchto seminářů je v tom, že se zde nevyučují naučené metody z knížek a internetu.

Naše interaktivní a vzdělávací semináře POVÍDÁNÍ jsou doplněny na vaše přání následnou možností osobních konzultací a terapií. Díky tomu vám pomůžeme najít nové úhly pohledů a řešení vašich otázek a problémů, a tím si život odlehčit a změnit k lepšímu. Pokud chcete pro sebe opravdu alespoň občas něco udělat, pak s námi máte ideální příležitost.

 

Vzdělávací semináře POVÍDÁNÍ jsou na pokračování – cca jednou měsíčně a témata na sebe navazují. Tak získáváte možnost skvělou a nenásilnou formou se vzdělávat v oblasti sebepoznání a rozvoje osobnosti. To vše za příjemné peníze a s lidmi, kteří vám opravdu rozumí a mají pro vaše problémy a starosti čas i pochopení. Více informací najdete na www.mahdall.com a www.magali.cz .

 

Budeme moc rádi, když se na naše stránky kouknete a dáte nám vědět vaše názory, co vám tam ještě chybí a co byste rádi uvítali. Na stránkách v rubrice ZAJÍMAVOSTI A ČLÁNKY pravidelně uvádíme nové články a videa, která vám určitě pomohou se v hledání sebe sama a řešení vašich otázek, lépe orientovat.

 

ŘEKNĚTE O NAŠICH VZDĚLÁVACÍCH SEMINÁŘÍCH I VAŠIM ZNÁMÝM A PŘÁTELŮM. POKUD MÁTE SVŮJ PROFIL NA FACEBOOKU, DĚKUJEME VÁM, ŽE PODPOŘÍTE NAŠI PRÁCI A MYŠLENKY A POŠLETE JE DÁL…

 

Možná právě tím pomůžete svým přátelům a známým najít informace a odpovědi, které právě nejvíc hledají a zároveň pochopit a vyřešit něco co je už dlouho trápí. Děkujeme...

Těšíme se na vás MILO MAHDALL a LIBUŠE MAGALI                        

 

Účinkují

Milo Mahdall a Libuše Magali

Termíny