OC Fontána vítá jaro módou a výstavou vtipů

Výstava, Volný čas, Hudba

V sobotu 13. dubna od 15 do 18 hodin se v Obchodním centru Fontána v Karlových Varech uskuteční jarní módní představení plné zábavy, stylu, inspirace a především zajímavých hostů. Mezi ně patří například zpěvák Ben Cristovao a kreslíři Mirek Vostrý a Míra Šticha. Tito humoristé a ilustrátoři v rámci programu zahájí vernisáží svoji výstavu vtipů „15 let kresleného humoru“, která v OC Fontána potrvá do 25. dubna.

 

Jaro chceme v Obchodním centru Fontána přivítat v inspirativním a zábavném duchu. Přehlídkou módních trendů pro období jaro/léto 2013 naši show zahájíme a navážeme představením stylů v líčení, ve zdravém přístupu k životu a v neposlední řadě předvedeme návštěvníkům netradiční vlasovou show. V rámci programu vyvrcholí soutěž o proměnu, která proběhne přímo před zraky přítomných. Jarní odpoledne zpříjemní vystoupení zpěváka Bena Cristovaa,“ uvedla Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco.

 

Sobota 13. dubna se v OC Fontána ponese nejen v zábavném, ale i humorném duchu. Neobvyklá vernisáž totiž zahájí výstavu vtipů dvou kreslířů Mirka Vostrého a Míry Štichy s názvem „15 let kresleného humoru“. Oba se věnují kresleným vtipům od roku1998 a touto výstavou chtějí společně s návštěvníky oslavit toto své výročí kresleného humoru. Výstava potrvá do 25. dubna.

Termíny