BAFUŇÁŘSKÉ ZÁVODY 2013

Volný čas

Region Říčky v Orlických horách bude první dubnovou sobotu opět hostit Bafuňářské závody. 6. dubna se tak již tradičně místní i návštěvníci rozloučí se zimní sezónou v maškarách. Událost se uskuteční na sjezdovce lyžařského areálu Ski Říčky v Orlických horách.


V odpoledních hodinách budou dospělí i děti soutěžit v závodu na lyžích, a to v rozmanitých převlecích. Loučení se zimou se tak uskuteční v optimistickém duchu. Ti, kteří se závodu zúčastní, budou soupeřit o nejnápaditější masku. V závěru karnevalu proběhne vyhodnocení nejlepšího převleku ve třech kategoriích: děti, dospělí a skupina.

 

Říčky v Orlických horách patří mezi největší lyžařská centra Orlických hor. Svou rozmanitostí uspokojí každého nadšence zimních sportů. Areál nabízí čtyři kilometry sjezdovek různé náročnosti, více jak42 kilometrůstrojově upravovaných běžeckých tratí a snowpark. Je specifický nejenom kvalitní nabídkou služeb (půjčovna, ski servis, úschovna, lyžařská a snowboardová škola, občerstvení, bezplatné parkoviště), ale i atmosférou a výhodnou cenovou nabídkou. Je alternativou pro ty, kteří nevyhledávají rušná střediska, ale preferují klidnější dovolenou a kladou důraz na kvalitu služeb i prožitku. V zimní sezóně 2011/2012 se několik subjektů spojilo a vytvořilo sdružení s názvem Region Říčky v Orlických horách. Hlavním cílem projektu, jehož členy jsou jak ski klub, tak i zástupci ubytovatelů a samozřejmě i obce, je zviditelnit region a přitáhnout pozornost nových návštěvníků. 

 

Region Říčky v O.h. (www.rickyregion.cz) a Ski centrum Říčky v O.h. (www.skiricky.cz). 

Termíny