Interaktivní seminář HLEDÁM KDO JSEM A KAM JDU

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

KDO JSEM a KAM JDU aneb co po mě ten život vlastně chce?

Všechno, co děláme a jak žijeme, je bohužel dáno dobou a společností, v jaké jsme vyrůstali. Na této přednášce se dozvíte vše, co nás všechny měli učit už ve škole - pochopit, kdo jsme, kam jdeme a rozumět sami sobě. Naučíte se zde zákonitosti, jak si správně procítit, co je pro vás v každé situaci, která vás v životě potká, to nejlepší. Jen tak se budete umět při dalších situacích v klidu a vždy správně rozhodnout. Zodpovíme vám zde také mnoho vašich otázek, jako např.:

Proč život nejde podle mých představ? Kde dělám chybu? Proč je můj život tak těžký? Co mám dělat, aby se mi už konečně lépe dařilo? Proč se mi v životě opakují stejné problémy a situace? Co je karma a jak ji správně vyčistit? Jaké jsou a jak fungují Zákony Vesmíru a života na Zemi a proč se nám zdá život tak nespravedlivý.

Po této přednášce se můžete objednat na  terapie  a konzultace, kde vaše osobní otázky probereme více do hloubky a pomůžeme vám také vyřešit už konkrétní problémy.

 

PŘIPRAVTE SI, pokud chcete, 1-2 VAŠE ANONYMNÍ OTÁZKY ,na které hledáte odpověď. Ty při vstupu odevzdáte u vchodu a my vám je během semináře zodpovíme.

 

Naše interaktivní a vzdělávací semináře POVÍDÁNÍ jsou doplněny na vaše přání následnou možností osobních konzultací a terapií. Díky tomu vám pomůžeme najít nové úhly pohledů a řešení vašich otázek a problémů, a tím si život odlehčit a změnit k lepšímu. Pokud chcete pro sebe opravdu alespoň občas něco udělat, pak s námi máte ideální příležitost.

 

Vzdělávací semináře POVÍDÁNÍ jsou na pokračování – cca jednou měsíčně a témata na sebe navazují. Tak získáváte možnost skvělou a nenásilnou formou se vzdělávat v oblasti sebepoznání a rozvoje osobnosti. To vše za příjemné peníze a s lidmi, kteří vám opravdu rozumí a mají pro vaše problémy a starosti čas i pochopení. Více informací najdete na www.mahdall.com a www.magali.cz .

 

Budeme moc rádi, když se na naše stránky kouknete a dáte nám vědět vaše názory, co vám tam ještě chybí a co byste rádi uvítali. Na stránkách v rubrice ZAJÍMAVOSTI A ČLÁNKY pravidelně uvádíme nové články a videa, která vám určitě pomohou se v hledání sebe sama a řešení vašich otázek, lépe orientovat.

 

ŘEKNĚTE O NAŠICH VZDĚLÁVACÍCH SEMINÁŘÍCH I VAŠIM ZNÁMÝM A PŘÁTELŮM. POKUD MÁTE SVŮJ PROFIL NA FACEBOOKU, DĚKUJEME VÁM, ŽE PODPOŘÍTE NAŠI PRÁCI A MYŠLENKY A POŠLETE JE DÁL…

 

Možná právě tím pomůžete svým přátelům a známým najít informace a odpovědi, které právě nejvíc hledají a zároveň pochopit a vyřešit něco co je už dlouho trápí. Děkujeme...

Těšíme se na vás MILO MAHDALL a LIBUŠE MAGALI                        

Účinkují

Milo Mahdall, Libuše Magali

Termíny