PRAHA HOSTÍ MISTROVSTVÍ ČR V JÍZDĚ NA TOBOGANU

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti

V sobotu 13. dubna proběhne v čestlickém Aquapalace Praha již třetí ročník Mistrovství České republiky v jízdě na toboganu. Návštěvníci se mohou těšit nejen na závodní klání, ale i na bohatý doprovodný program v podobě soutěží, módní přehlídky a hudebního show v podání Vládi Hrona.


Závody na toboganu jsou pořádány v Čechách už potřetí a moderátorského mikrofonu se tentokrát ujmou Vladimír Hron a Josef Chose Rozka. Netradiční závod je rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 16 let a muži a ženy nad 17 let. Maximální počet přihlášených do jedné kategorie je 50 závodníků.

 

Zájemci se mohou registrovat na webových stránkách Aquapalace Praha (www.aquapalace.cz) nebo na místě v den akce.

Výherci získají hodnotné ceny od partnerů: například zájezd do německého Legolandu, fotoaparát Canon, LEGO či ceny věnované hračkářstvím Pompo a značkou Reebok.

 

Mistrovství odstartuje v 11 hodin dopoledne registrací soutěžících. Samotné závody se uskuteční od 12 do 16 hodin.

Vyhlášení vítězů a předání cen je plánované na 17 hodinu. Program pokračuje after party pro všechny soutěžící i návštěvníky. Do programu je zařazena také módní přehlídka, taneční vystoupení, aquazorbing, facepainting nebo airbrush tetování.

 

 

Adresa: Aquapalace Praha: Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice, 251 01, Praha – východ; www.aquapalace.cz, http://www.facebook.com/Aquapalace.Praha


Kudy do Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je součástí komerční zóny v Čestlicích, kam je pohodlný dojezd autem po D1. Objekt se nachází hned blízko exitu D6. Parkování je pro návštěvníky zdarma na zhruba 600 parkovacích místech ve dvou parkovacích domech včetně stání pro handicapované. V areálu je vyhrazeno 9 parkovacích stání pro autobusy.

 

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst.

 

 

 

O Aquapalace Praha

Aquapalace Praha v Čestlicích u Prahy je největší aquapark ve střední Evropě. Unikátní sportovně-relaxační komplex nabízí  široké spektrum služeb pro celou rodinu.


Vodní svět se svými třemi paláci a venkovní zónou přináší nezapomenutelné zážitky jednotlivcům i celým rodinám. Milovníci aktivního vyžití tu najdou 6 toboganů, 3 skluzavky, spacebowl, divokou řeku i potápěčskou jámu. Rodinám s dětmi udělá radost bazén s umělým vlnobitím, dětská vodní hřiště se skluzavkami či bazén s vrakem pirátské lodi. Pro náruživé plavce je k dispozici 20m bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky propojující celý areál.


Rozsáhlý Saunový svět zahrnuje celkem 14 různých prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Nechybějí klasické finské sauny vonící dřevem, římské lázně s parními kabinami, saunová terasa s panoramatickou a dětskou saunou a venkovní  část, kde je typický severský srub a zemní baňa. K nezbytnému ochlazení poslouží řada speciálních sprch a bazénků, k relaxaci vířivky, aromatické sprchy a relaxační zóny.


SPA a wellness zóna nabízí vysoce kvalitní péči o tělo i ducha v moderním vybavení. Balneoterapeutické procedury, různé druhy masáží, solárium, manikúra, pedikúra, kosmetická péče a exotické procedury působící příznivě na pokožku – hammam a rassoul dopřejí nezbytnou relaxaci a smyslový zážitek. K dispozici jsou i privátní sauny s vířivkou, které jsou ideální pro uzavřenou společnost.


Dvoupodlažní špičkově vybavené fitness centrum umožní dostat se do perfektní kondice. Kardiozónu a posilovnu doplňuje aerobní sál a indoor cycling a také hit mezi fitness přístroji – Power plate.


Vedle samotného aquaparku je také luxusní čtyřhvězdičkový hotel, jenž nabízí nejen komfortní ubytování, ale i rozsáhlé moderní konferenční centrum, přímý vstup do aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků. 

 

Termíny