Chefparade Foodtruck 2013

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Není Vám lhostejné, co jíte? Pak je tu Chefparade Foodtruck právě pro Vás…


Nenechte si ujít již 2. 4. 2013 další novinku školy vaření Chefparade – foodtruck!

 

Chefparade Foodtruck poprvé startuje směr Business centrum Anděl Park (ul. Radlická, naproti hotelu Angelo), kde od 11:00 do 14:00 budou připravovány výborné a chutné pokrmy za skvělé ceny.

 

A na co dobrého se mohou zákazníci těšit?


Nejlepší kuchaři Chefparade v čele s Radkem Jakubcem připravili menu, které se vyrovná nebo i předčí jakékoliv menu v business centrech. Nebude chybět výtečný Brazilský rib eye steak s grilovanou zeleninou, Steak z tuňáka či výborné Lososové nugety v panko strouhance marinované v bazalkovém pestu, Krevety v tempuře, japonské Sushi nebo oblíbená thajská specialita Tom Yum polévka s krevetami a čerstvým koriandrem.

 


Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007 a od té doby se snaží přinášet do života svým klientům a milovníkům gastronomie radost z dobrého jídla, výjimečných zážitků a příjemně stráveného času na kurzech vaření, teambuildingových akcích či oslavách pro děti i dospělé.

 


Chefparade stále přináší novinky a inovace, které by vedly k větší spokojenosti zákazníků a gurmánů. Proto v roce 2011 začali s festivalem jídla a pití Foodparade, v roce 2012 otevřeli e-shop Chefparade Warehouse a vydali kuchařskou knihu s nejoblíbenějšími recepty.

 


A nyní v roce 2013 přichází s Chefparade Foodtruckem, který je inspirovaný velkou popularitou tohoto stravování jídla v USA.
Chceme tento neobvyklý způsob občerstvení přinést i do Prahy a ukázat, že i z „dodávky“ na ulici můžete dostat fantastické jídlo, které je zdravé, čerstvé, z kvalitních surovin a za přijatelnou cenu.„ říká manažer projektu Roman Krška.

 


Pravidelně můžete nalézt foodtruck u business center na Chodově, Andělu, Brumlovce, v Karlíně či u Nákladového nádraží a večer za Vámi foodtruck přijede na kulturní a společenské akce!

 


Podívejte se, kde se Foodtruck právě nachází a kdy bude u Vás.
www.chefparade-foodtruck.cz
fb.com/prahafoodtruck
twitter.com/prahafoodtruck
instagram.com/prahafoodtruck
foursqare.com/prahafoodtruck

Termíny