OSLAVTE PÁTÉ NAROZENINY AQUAPALACE PRAHA

Volný čas, Pro děti

Na státní svátek ve středu 8. května nezahálejte doma. V největším aquaparku v České republice, Aquapalace Praha v Čestlicích, slaví páté narozeniny! Připravená bude zábavná show plná her, dobrodružství a soutěží pro děti i dospělé. Jako dárek je připraven vstup pro děti za korunu (s omezením maximálně 3 dětí na dospělého) a také vstup za korunu pro všechny, kdo rovněž v tento den slaví narozeniny!


Den plný her a překvapení, ale hlavně - super zábavy ve Vodním světě plném čisté a teplé vody bude skvělým zážitkem pro děti i dospělé. Šest toboganů, 3 skluzavky, spacebowl, divoká řeka, bazén s umělým vlnobitím, dětská vodní hřiště se skluzavkami a bazén s vrakem pirátské lodi, který nemůže zůstat bez prozkoumání, rozhodně zajistí, že se nebude žádný člen rodiny nudit. Pro náruživé plavce je k dispozici 20metrový bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky propojující celý areál. Kromě vstupu do Vodního světa je možné i během tohoto svátečního dne využít vstupu do Saunového světa, který nabídne nerušenou relaxaci a očistu těla i duše v celkem 14 saunách i prohřívárnách nabízejících příjemné, luxusní i netradiční saunování. Atraktivní a velmi oblíbené jsou saunové ceremoniály za přítomnosti saunéra, které jsou zpestřením samotné saunovací procedury. Květen se ponese stylově ve znamení vůní šeříků a lučního kvítí. Více informací o atrakcích, vstupném i harmonogramu akcí najdete na www.aquapalace.cz.

 

Kontakty a praktické informace

Adresa: Aquapalace Praha: Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice, 251 01, Praha – východ; www.aquapalace.cz, http://www.facebook.com/Aquapalace.Praha


Kudy do Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je součástí komerční zóny v Čestlicích, kam je pohodlný dojezd autem po D1. Objekt se nachází hned blízko exitu D6. Parkování je pro návštěvníky zdarma na zhruba 600 parkovacích místech ve dvou parkovacích domech včetně stání pro handicapované. V areálu je vyhrazeno 9 parkovacích stání pro autobusy.

 

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. 

Účinkují

 

O Aquapalace Praha

Aquapalace Praha v Čestlicích u Prahy je největší aquapark ve střední Evropě. Unikátní sportovně-relaxační komplex nabízí  široké spektrum služeb pro celou rodinu.


Vodní svět se svými třemi paláci a venkovní zónou přináší nezapomenutelné zážitky jednotlivcům i celým rodinám. Milovníci aktivního vyžití tu najdou 6 toboganů, 3 skluzavky, spacebowl, divokou řeku i potápěčskou jámu. Rodinám s dětmi udělá radost bazén s umělým vlnobitím, dětská vodní hřiště se skluzavkami či bazén s vrakem pirátské lodi. Pro náruživé plavce je k dispozici 20m bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky propojující celý areál.


Rozsáhlý Saunový svět zahrnuje celkem 14 různých prohříváren určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Nechybějí klasické finské sauny vonící dřevem, římské lázně s parními kabinami, saunová terasa s panoramatickou a dětskou saunou a venkovní  část, kde je typický severský srub a zemní baňa. K nezbytnému ochlazení poslouží řada speciálních sprch a bazénků, k relaxaci vířivky, aromatické sprchy a relaxační zóny.


SPA a wellness zóna nabízí vysoce kvalitní péči o tělo i ducha v moderním vybavení. Balneoterapeutické procedury, různé druhy masáží, solárium, manikúra, pedikúra, kosmetická péče a exotické procedury působící příznivě na pokožku – hammam a rassoul dopřejí nezbytnou relaxaci a smyslový zážitek. K dispozici jsou i privátní sauny s vířivkou, které jsou ideální pro uzavřenou společnost.


Dvoupodlažní špičkově vybavené fitness centrum umožní dostat se do perfektní kondice. Kardiozónu a posilovnu doplňuje aerobní sál a indoor cycling a také hit mezi fitness přístroji – Power plate.


Vedle samotného aquaparku je také luxusní čtyřhvězdičkový hotel, jenž nabízí nejen komfortní ubytování, ale i rozsáhlé moderní konferenční centrum, přímý vstup do aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků. 

 

Provozovatelem Aquapalace Praha je společnost GMF Aquapark Prague, a.s., která je joint venture české společnosti SPGroup, a.s. a německého GMF GmbH& Co KG. Společnost GMF GmbH & Co KG aktuálně provozuje přes dvacet vodních areálů a termálních lázní po celém Německu a expanduje do České republiky, Švýcarska či Polska.

Termíny