VESELÉ VELIKONOCE PŘEJE AFI PALÁC

Volný čas, Pro děti

Malí i velcí návštěvníci AFI Paláce se již brzy mohou těšit na zajímavý velikonoční program, který pro ně připravila tato nákupní galerie. V pátek 29. března od 15 hodin si budou moci užít odpoledne plné soutěží, zábavných scének, hudebních čísel a velikonočního kouzlení. Do pardubického AFI Paláce dorazí školák Albertík a jeho přátelé, kteří budou programem provázet. 

Interaktivní program, který čeká v AFI Paláci na celou rodinu, je složen mimo jiné ze soutěží o hodnotné ceny. Soutěžit se bude v několika disciplínách jako je např. pletení pomlázek, velikonoční foukání, barvení králíka, velikonoční hodování nebo malování obřích vajec. Školák Albertík a jeho přátelé chtějí poněkud netradičně všem přiblížit velikonoční tradice a historii. Návštěvníci se poutavým způsobem dozvědí více o malování vajíček, pletení pomlázek nebo o vyobrazování beránka a zajíčka. To vše a ještě mnohem více s Albertíkem předvedou panenka Madlénka, velikonoční králíček, televizní hvězda Elmo, pes Pluto a další.  

„Od dubna se navíc AFI Palác vrací k oblíbenému bonusovému programu, tzv.  BODOMÁNII. Každý, kdo v AFI Paláci utratí 200 Kč, získá samolepku Jamese Boda a podle počtu nasbíraných samolepek si může vybrat dárek. Letos bude možné vybírat z nepřeberného množství kuchyňských potřeb. Akce potrvá do konce května,“ dodává Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce. 

www.afi-palac.cz

Kontakty

www.afi-palac.cz

Termíny