Fotosoutěž Jaro s Josefínkou

Volný čas

I když je letos jaro trochu ostýchavé, zanedlouho se v kalendáři usměje první jarní den. Nalaďme se na toto krásné období už teď. Vyfoťte své malé drobečky, předškoláky, své dítka s nějakou jarní dekorací, s velikonoční pomlázkou, s kytkou... fantazii se meze nekladou. Inspirujte se navzájem, co všechno lze na jaře s dětmi podnikat, jaké dekorace je možné vyrábět, jak ozdobit nejen Velikonoční svátky. Vždyť mláďata, i ta naše nejkrásnější, k jaru patří. 
Pošlete své fotky nejpozději do 7.4.2013 na adresu:skolka@msjosefinka.cz, budete zařazeni do soutěže a můžete vyhrát cenu, která upevní vaše zdraví. 

1. místo: 1 x vstup do sauny pro Vás a Vaši rodinu 

http://www.msjosefinka.cz/cs/sauna-pro-dospele-2

2. místo: 3 lekce saunování pro Vaše dítě
3. místo: 3 hodiny hlídání zdarma

Po sesbírání soutěžních fotek vytvoříme fotoalbum na našem facebookovém profilu a vy můžete své kamarádky a kamarády poprosit o pomoc. Vyhrává totiž fotografie s největším počtem "lajků". Hodnotit se bude až do konce dubna. Nebojte se požádat své kamarádky a pojďte do sauny společně. Můžete vzít i své děti, naši školkáčci například saunování zbožňují. 

Fotografie použijeme jen pro účely soutěže. 

Těšíme se na fotky do soutěže i na případné sdílení. Kdo naši stránku bude sledovat dál, získá řadu tipů, co "vyvádět" s dětmi, získá odkazy na zajímavé články i přehled, kam s dětmi v Brně. 

Zdraví Vaše Josefínka
Termíny