Starobrno Free Night: Dear Deer (FR), The Envlps, Blood Pact

Hudba, indie, pop
Francouzský post-punk, darkwave, electro a indie-synthpop, Dear Dear (FR), The Envlps a Blood Pact, takový bude první #FreeNight v roce 2019!

Na oblíbených Nightech Vám vždy představujeme především talentované, určitě nadějné a hlavně vycházející hvězdy. Většinou je hledáme v Brně, ale nebojíme se jít i dál (tentokrát za hranice do Francie). Lednový Starobrno Free Night představí 3 kapely a ani z nich by neměla uniknout Vaší pozornosti! Vstupné je zdarma, avšak dobrovolným příspěvkem podpoříte kapely.

DEAR DEER (FR)
Omamná kombinace post-punku, noisu a no-wave Vás nenechá v klidu. Dear Deer jsou francouzské duo, které se na scéně objevilo v roce 2015. Během svého působení navštívili různé kouty Evropy a teď konečně zboří i Melodku! Není pochyb o tom, že byste jejich show neměli propásnout.
https://deardeerfr.bandcamp.com/

BLOOD PACT
Epický darkwave s kapkou electra a spoustou lásky, takoví jsou Blood Pact. Toto brněnské duo tvoří charismatická Paula Cantare (vocal) + Yak Hottcutt (sound) a jejich vystoupení je plné emocí a podmanivých tónů. Světlo hudebního světa spatřili v roce 2015 a velice rychle si začali budovat početnou fanouškovskou základnu.
https://bloodp4ct.bandcamp.com/album/bloodpact
https://soundcloud.com/bloodpactspace

The Envlps
Mlhavé mysli a zkreslené vnímání sebe sama i okolního světa ponořeného do výparů prozářených neonovými světly. Synthpop/darwkave, který se neutápí ve tmě a raději balancuje na slunečním terminátoru.
http://envlps.com
http://instagram.com/theenvlps/
http://soundcloud.com/theenvlps

- pořadí kapel bude doplněno
- po koncertech následuje after párty
- otevření klubu 19.3o
- první koncert 2o.oo
- bar zásobený
- neseď doma
- přijď
Termíny